צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-10-07, 16:23   #41
androtest
חבר פעיל

הסמל האישי שלandrotest

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
נו באמת, give me a break.
HST אין לי בכלל ספק שזו (לדעתי ולדעת עוד אנשים שאני מכיר) תכנית על הפנים, מבחינת גדילה היא לא פרקטית כלל, אולי עלייה במשקלים פה ושם ותו לא.
כמו שנאמר פה שישנם אנשים שחיים לפי "הוא סוס אני יעשה מה שהוא עושה", בכל אופן אם עוד לא ראית ולא שמעת, אנשים השיגו תוצאות מאוד יפות עם עבודה של 3 פעמים בשבוע - ראה 5X5 של Bill Starr, Rippetoe's starting strength, ואפילו ABC של 3 פעמים בשבוע אנשים הניבו איתו תוצאות.
הקטע הזה, ובכלל של בודיבילדינג בכללי הוא נורא אינדיבידואלי, משהו שיפעל על אחד לא יפעל על 50 אחרים ולהפך, או לחילופין יזיק באופנים שונים, אין פה ויכוח, בנאדם יכול להניב תוצאות עם 3 אימונים וגם עם 5 או 6, אין פה השוואה או טענה של "חייב 4-5 אימונים לפחות" כי ככה זה.

עריכה: אני רוצה להוסיף גם שמחקרים לא נועדו להגיד לך בדיוק מה לעשות ולשנות לך את אורך החיים, זה רק עובדות על פני השטח שאתה יכול להיעזר בהם ולהתנסות בהם, אף אחד לא רוצה להכריח אותך לאנוס את עצמך עם תפריט מסויים או תכנית אימונים מסויימת, אלא אם אתה רואה איזה שהיא "תקיעה" בהתקדמות או לא רואה תוצאות, אתה יכול לקרוא ולהיעזר, לנסות ולבדוק מה יפעל בשבילך.

מקבל את דבריך, ואף מתקן את עצמי.
כל תכנית או שיטה מתבסתת על מחקרים או ניסיון עבר. אני מעולם לא "סתם מתחיל תוכנית לפי מ שנראה לי".
אבל תמצא לי מחקר אמיתי ומעמיק שנעשה על מפתחי גוף אמיתיים בתנאים אמייתים.
מרבית המחקרים נעשים על מתאמנים חדשים, קבוצות שאינן עוסקות באימונים של בחד הכושר. ופלא כד כמה מקפידות על תזונה או משטר קבוע.
androtest מנותק   הגב עם ציטוט