צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-12-06, 12:36   #1
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder
ברירת מחדל כתבה על עירה מעיין - קרדיט לאתר Nabba

ראיון עם אירה מעיין מיס ישראל 2003, 2004, 2005.
שם: אירה מעיין
מצב משפחתי:
רווקה

מספר שנים מתאמנת : 6 שנים .
מס שנים בארץ
8 שנים

מזל טלה
ארץ לידה אוקראינה

אני מראיין את אירה המתגוררת בניו יורק כשלושה חודשים ומתאמנת כרגע למיס יוניברס, שתיערך בתאריך ה 7 באוקטובר.

שאלה: אירה שלום מה שלומך ?
תשובה: בעוד שבועיים הדיאטה תיגמר אני ארגיש הרבה יותר טוב ,אבל ככה בכלל מצוין .

שאלה: איך החיים באמריקה ?
תשובה : אני בסך הכול מרוצה, בארץ מציתי את עצמי, ורציתי לראות עולם חדש, הכרתי בחור שהוא בעל מכון כושר וקיבלתי אישור עבודה דרכו, הוא מאמן את ויקטור מרטינז מהאולימפיה והוא ממש מאמן מקצוען, היינו לפני שבוע בתחרות וגיי קטלר עשה הופעת ראוה .

שאלה: הוא בטח מרשים מאוד גיי קטלר ?
תשובה : אלי אתה יודע לפי החוברות ציפיתי למפלצת אבל תאמין לי שאתה הרבה יותר מרשים עם הגובה והרוחב שלך .

שאלה: תודה על המחמאה אני עכשיו רץ להתאמן ?
תשובה : לא, ברצינות הוא לא כזה מרשים, התאכזבתי, דרך אגב- לי פריסט זכה בתחרות הזו.

שאלה: ספרי לי איך את מתכוננת ליוניברס ?
תשובה: אני מתאמנת פעמיים ביום, המון אירובי ושעה משקולות, הרבה עבודה על פוזות עם מדריך .
אתמול עשיתי צילומים למגאזין אמריקאי שלחתי לך את התמונות.

שאלה: נכון ואני מפרסם אותם בכתבה !
תשובה: הדייאטה מתישה, ואני מאוד עצבנית, יש לנו גם טיסה ארוכה מנו יורק ללונדון וזה קשה בדייאטה.

אני יודע עשיתי את זה כל כך הרבה פעמיים תאמיני לי זה שווה כל רגע לעמוד על הבמה עם הגביע שווה הכל.

שאלה: איך את חושבת שאת ניראת השנה לאומת שנה שעברה ?
תשובה: אלי בשנה שעברה שאימנת אותי, נראתי מעולה אבל כמו ששנינו יודעים, הייתי גדולה בשביל פיטניס וקטנה בשביל בודי בילדינג .
אז השנה אני אהייה רק 58 קג בשנה שעברה שקלתי 68קג וזה 10 קג פחות אני ניראית מעולה נקווה שהשופטים יחשבו כך גם.

אירה אני מאחל לך שנה טובה בריאות הצלחה בתחרות בזוגיות
אלי תודה בהצלחה לך בחזרה לאימונים אני עברתי איתך המון שיחות שהיית פצוע ויודעת כמה אתה רוצה את הגביע הרביעי
מאיך שהספקתי להכיר אותך אני יודעת מה תהיה התוצאה בעתיד שנה טובה לאולגה ולקים אוהבת אותכם
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט