צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-09-08, 21:13   #29
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

פששש אחי אתה מלך העולם!
את הסיפור אני כמובן מכיר מכל הכיוונים כחבר קרוב, אבל כשרואים בתמונות זה פשוט...פאקקק איזה שינוי, איזו נחישות, איזו הקרבה, מדהים!
חברים, הבחור הזה הוא אחד המטורפים והנחושים שראיתי, זה בנאדם שמסוגל פאקינג לא לשתות שבוע אם צריך, הוא יכול להיות על 0 גרם פחמימה במשך שבועות ולא להתלונן בכלל, הוא היה עושה אירובי 3 פעמים ביום. כשלא התאפשר לו לארגן רכב, היה הולך ברגל למכון כושר שלו בחולות המסריחים של חולון, בחום הנורא של אוגוסט. אנשים לא מבינים בכלל מה זו נחישות עד שהם לא מכירים את גלעד.
רעבאק ואיזה לה יש לו לילד הזה, הלב שלו הוא בגודל של עיר, הבחור הזה ייתן הכל לחברים שלו.
יש לו עתיד גדול ולא רק בבאדיבילדינג!
אוהב אותך אחי, כמו תמיד הצלת אותי גם היום...
אל תשכח מה רציתי לכתוב על החחולצה לגבי מה שדיברנו לצערי אני לא יכול...
אל תשכח למסור לאיאל מה שאמרתי לך לגבי ינואר הגדול...
יאללה אחי בקרוב אימון משותף ואחרי ינואר אני ואתה לא נוכל להיכנס יחד למעלית, אבל לא נורא, נעלה אחד אחד...

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט