צפיה בהודעה בודדת
ישן 14-10-10, 19:39   #42
Deadlift
חבר פעיל

היה אימון נחמד,קליל.
הערה:
היום מאמן הרס לי את חל!ן ההזדמנ!יות.המאמן הסביר לי בסוף אימון למה לילדים זה לא טוב לעשות סקוואט ודדליפט.
בין העצם לעצם אחרת יש לוחיות גדילה,וסחוס. אצל מבוגרים הלוחיות גדילה נסגרו,ואז הם הפסיקו לגדול. אצל מתבגר,אם לחץ גדול מדי יופעל על לוחיות הגדילה,הן ימעכו,והילד לא ינצל את הפוטנציאל גדילה שלו,ויסבול מכאבים בגילאים מאוחרים.
אמרתי לו שבחור שמבין יותר ממנו וממנו אמר שזה מעולה. "מיזה?" אני "מארק ריפטו." "מיזה בכלל? אתה פגשת אותו שאתה מקשיב לו?"
הוא יודע בעצמו שלא משנה מה הוא יגיד,אני אמשיך לעשות דדליפט וסקוואט,אבל בכיף 2.

בעקבות ע!שר,שאמר שהוא צילם במהלך הSS כל אימון סקוואט שלו,גם אני יעשה (כי גם אני רוצה להיות חזק).

סקוואט:
22.5X7
35X5
42.5X3
45X2
52.5X5X3
היה בסה"כ קל,יש סירטונים. בחלק הברכיים גלשו לי החוצה נדמה לי. אני לא יודע אם זה נחשב בכלל גלישה,אם כן אני פשוט אקפיד לדחוף יותר לצדדים,זה לא בעיה. תגידו לי אתם:
http://www.youtube.com/watch?v=T2-dO2Pjghk

בנץ':
20X7
27.5X5
35X3
40X2
47.5X5X3
היה קושי נחמד +.

דדליפט:
25X7
40X5
50X3
62.5X5X1
חמדמד ביותר.
אנו מוכרים ברשתות שלנו אזיקונים שמתלבשים על העור ומונעים מהפחמימות להגיע ישר לצמיגים אבל מירב העבודה היא של המאמן עצמו שבאמצעות מדיטציה וצ'קרות חיוביות יעביר את הפחמימות למוח ולשרירים במקום לצמיגים.
כמו כן יש להגיע להסכמה עם האוכל הנכנס שלא יחדש את מאגרי השומן בזמני מנוח בין אימונים...אם האוכל מסרב לעשות זאת אין לעשות מנוחה בין האימונים כלל.
Deadlift מנותק   הגב עם ציטוט