צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-04-09, 07:02   #19
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אני לא מאמין איך כל דיון כמעט נגרר לפסים אישיים... ועם כל הכבוד לכולנו יש פגמים ואף אחד לא מושלם ולהדגיש ולרדת על הפגמים של מתאמן אחר זה הדבר הכי לא בוגר ולא מפרגן שיש.

לnsx - גנטיקה לאו דווקא אומר שהמשפחה שלך כולם שריריים, לא כולם משתמשים בזה ולא לכולם יש את זה, בכל אופן 3-4 שנים זה הרבה זמן להתאמן גם עם אימונים לא אופטימליים עדיין תהיה התקדמות משמעותית. בכל אופן, באיזשהו מקום ההתקדמות נעצרת ואז צריך לשפר את האימון ו/או תזונה. כל אחד נתקע בשלב הזה במוקדם או במאוחר. ולא חסרים מתאמנים שחושבים שהם מבינים בתזונה ו/או אימונים ומשקיעים המון המון המון ובעצם לא עושים את זה כמו שצריך ולכן ההתקדמות המועטה.

ומבלי לראות תמונות שלך או משהו - אמרת שהתחלת משקל 60 קילו ונשארת 60 קילו. ככה או ככה זה משקל מאוד נמוך גם אם אתה מאוד נמוך. עצם העובדה שלא עלית במשקל אבל גדלת בשריר אומר שירדת באחוזי שומן ככל הנראה. בכל אופן צר לי לבשר לך אבל ההתקדמות שלך אינה טובה ביחס לזמן שאתה מתאמן. תעצור ותחשוב אם אתה מרוצה מהמצב - סבבה. אם אתה רוצה להתקדם עוד (ותאמין לי שיש לאן, מבלי לראות אותך) אז שווה להתייעץ לגבי אימונים ותזונה.

בהצלחה,
אופיר.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט