צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-04-08, 10:33   #37
Coleman
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
אוקיי אחי הנה השאלות:

א. אני מתכוון לקחת בהתחלה את הקורס ביולוגיה כללית א'\אשנב למדעי החיים [אני צריך לברר עם הפקולטה לחקלאות איזה עדיף לי], האם במקרה שמעת על מישהו שעשה את הקורס הזה? קל\קשה?
ב. עד כמה זה קשה ללמוד לבד חומרים שאין לך מושג בשיט בהם? נגיד אני למדתי בבצפר פיסיקה מחשבים ואני צריך עכשיו ללמוד כימיה וביולוגיה, עד כמה זה קשה לקחת קורס בכימיה [אני מדבר רק על המבוא שמסביר מאפס, לא על ביוכימיה] - האם הספרים מסבירים טוב?
ג. איך בכלל הולכת הלמידה שם? מביאים לי ספרים ותאריך למבחן וסלמאת? אם אני לא מרגיש מוכן לתאריך שנתנו לי, אני יכול לגשת בסמסטר הבא?
ד. אם יש לי שאלות ודברים לא ברורים במהלך הלמידה, אל מי אני יכול לפנות?
ה. הבנתי שעלות כל קורס היא 1800 שקל, יש בנוסף גם איזשהם דמי אבטחה, רישום וכל השיט הזה? אם כן אז כמה?
ו. הבנתי שממספר נק' מסויים שאתה צובר ישנה הוזלה בקורסים\קורסים בחינם - איך זה הולך??
ז. אתה מבסוט עד עכשיו?
ח. הרמה של האו"פ נחשבת לטובה? אני מדבר מבחינת הקושי של הקורסים ביחד לאונב'. כמובן זה תלוי באיזה קורס, אבל ככה בגדול.

וואלה אם תוכל לענות לי על השאלות או על חלקן אני אשמח! תודה מראש גבר :d
חג שמח וכשר!
אחי תשמע...האוניברסיטה הפתוחה לא הייתה מצליחה אם היא לא הייתה טובה במה שהיא עושה..האופציות שהיא נותנת לך ללמוד מקצוע שלא שמעת עליו בחיים עצומות...הספרים שלהם מסבירים הכל כמו שצריך...בקורסי מבוא לביולוגיה וכימיה קשה לי להאמין שלא תבין כלום...חוצמזה שבידע התיכוני גם ככה בקושי לומדים משהו ....
ובהצלחה אחי

Eat Well, Train Hard, Fuck Much, Live Long...Be Happy
Coleman מנותק   הגב עם ציטוט