צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-02-11, 17:56   #31
HeavyWeight
חבר פעיל

הסמל האישי שלHeavyWeight

טוב אז ככה:

1. בלי קשר לעבודה - הקורס עצמו נחמד מאד ומעניק כמה כלים שימושיים לכל מי שמתאמן ברצינות (כמובן שהם לא שווים את השכר לימוד, אבל זה עניין אחר).

2. בקשר לעבודה - כל ההיבטים שאתה שואל לגבם בסופו של דבר מוכתבים בהתאם למקום בו אתה עובד.

- ב-Go Active למשל אחרי כמה חודשים השכר משודרג בעוד 1-2 ש"ח ויש לך בונוסים על מתאמנים שאתה מסיים איתם "סבב" בתוכנית "21" שלהם.

- מצד שני באותו מקום אונסים לך את הכסף אם אתה מאמן אישי שם - ואחרי שהבנת שאונסים אותך ואתה רוצה לעזוב אז לפי החוזה הם יכולים לאנוס אותך גם ביציאה.

- לא נראה לי שיש מקום שיסכים להעסיק לפחות מ-3 משמרות בשבוע.

- פתיחה זה תמיד סיוט כיוון שאתה צריך לבוא מוקדם בבוקר.

- סגירה גם יכולה להיות סיוט במידה והמכון מקפיד על סדר ואתה ממלא אחר ההנחיות.

- בקיצור בהיבט של משמרות להיות בקצוות זה תמיד רע ועדיף שלא. אם חייבים לבחור קצה אז בפתיחה אתה צריך לבוא נורא מוקדם יחסית אבל לא לעשות כלום, בסגירה אתה הולך מאוחר ועושה הרבה.

- אימונים אישיים באופן פרטי זה דורש אדמיניסטרציה בהתחלה בעיקר בשל ההיבט הביטוחי.

- לגבי מורכבות העבודה כמדריך בחדר כושר - ברוב המקרים זה תלוי בך. אם אתה בוחר להיות רק על תקן מל"ל (מחזיר משקולות למקום) אז לא עושים הרבה. אם יש לך את הידע ואתה לוקח את העסק ברצינות ואתה אוהב\לא חושש ללמד אנשים אז העבודה יכולה להיות מהנה.

- בקיצור הכל תלוי איזה מאמן אתה, מה אתה יודע ללמד ואיך - כשעבדתי כמדריך אז המילים "אל תזיין לי את המוח" "בחורות עושות יותר ממך" "מה אתה כוסית" וכד' יצאו לי מהפה על בסיס קבוע. אתה צריך לדעת למי להגיד את זה ותמיד המדריכים הטמבלים ישנאו אותך על הגישה הזו אבל הכל שאלה של איך המנהל המקצועי של החדר כושר רואה אותך. אותי ראו כמדריך הכי מקצועי בחדר כושר שעבדתי בו אז קיבלתי גיבוי מהמנהל המקצועי.

נערך לאחרונה על ידי HeavyWeight, 01-02-11 בשעה 18:01.
HeavyWeight מנותק   הגב עם ציטוט