צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-04-12, 19:35   #6
Lеon
חבר פעיל

חדר כושר: Your R your Own Gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
בואנא הטבורג הזאת רצה חזק בפיתוח גוף הא?....
תגיד לי אתה אם תמצא מקור זול וטוב יותר לחלבון: זה זול יותר מאבקת חלבון וזה אוכל.
הייתי קונה קילו ב-17 שקל- 10.9 גרם חלבון ל-100 גרם. עכשיו השתדרגתי ואני קונה מקיבוץ אחר עולה 25 שקל(בקרלברג) ויש 14.7 גרם חלבון ל-100 גרם.
וכשאתה אוכל את זה שנים זה נהיה רגיל למשל קשה לי יותר לאכול חזה עוף או טונה(מים,בשמן), אבל טבורוג זה מין נשנוש בריא.
מה שכן אני לא יודע כמה אני אחייה עם הדייטה שלי שמלאה בחלבון ממוצרי חלב, היו תקופות שצרכתי 5 ליטר חלב ביום מה שלא משתלם כי אתה מבזבז 40 שקל על חלב- טבורוג הרבה יותר זול.
אם חלב 30 גרם חלבון ל5 שקל כלומר כל שקל 6 גרם חלבון. אז טבורוג 1: 11 גרם ל-100- 110 גרם לקילו - כל שקל כמעט 7 גרם חלבון. טבורוג 2: 15 ל-100 - 150 לקילו יוצא כמו חלב 6 גרם חלבון לשקל.
להשוואה קוטג של טרה 3%: עולה 5.90 שח, 250 גרם, 11 גרם ל-100, 26 לגביע= יוצא 4.4 חלבון לשקל. יחסית לתנובה\טרה קוטג\גבינה לבנה אבקת חלבון זולה יותר אבל יחסית לטבורוג לא בגלל זה אני אנטי אבקה לרוב(אני מדגיש לרוב) גם יקר יותר,גם לא מתאים לכולם, וגם למה תוסף תזונה אם יש אוכל.
תתחיל לבקר בחנויות של רוסים ותמצא הרבה אוכל (כשר ולא) שמכיל חלבון לדוגמא: קילקי שפרוטי(סרדינים),סלוטקה(דג נא),יקרא(ביצים של דגים,נטו חלבון אבל יקר יותר מזהב).
Lеon מנותק   הגב עם ציטוט