צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-07-12, 11:59   #18
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moshepo צפה בהודעה
טוב שלא הגזמת לחרוש את האתר .. אולי לא קראת אבל הורדתי 12 קילו ועם מאכלים שיש בהם חלב וקצת סוכר .. ויותר מזה אם היית מבין משהו אז כל עוד אני שומר על מאזן קלורי שלילי אני ארזה .. אני לא יודע מה הסיבה שנתקעתי עכשיו אולי זה בכלל שאני עובד על החזה כאילו אני במסה אבל אני בכלל בחיטוב (כדי להחזיר את החזה לגודלו הקודם כמו שהיה במסה וזה הולך לא רע) .. הרבה אומרים לי שהתחטבת וגדלתי ..
גבר, לפני שאתה שופט אחרים (ועוד את מי ואיך בחרת לשפוט אותו), תשפוט את עצמך.
בוא אני יתן לך כמה דברים לחשוב עליהם בפסקה שכתבת:
1. כל עוד אתה שומר על מאזן קלורי שלילי אתה תרזה (ראה ערך "אדפטציה של הגוף", תלוי באיזה פרק זמן מדובר ובאיזה אופן של גירעון)
2. "אני לא יודע מה הסיבה שנתקעתי עכשיו אולי זה בכלל שאני עובד על החזה כאילו אני במסה אבל אני בכלל בחיטוב" וואלה, יש דרך לעבוד על חזה במאסה ודרך שונה לעבוד על חזה בחיטוב? תחדש לי שגם אני ידע. (רמז - לא)
3. לחשוב שאתה לא יורד במשקל בגלל הסיבה הנ"ל? באמת?
4. "הרבה אומרים לי שהתחטבת וגדלתי" - אי אפשר פיזיולוגית להתחטב ולגדול באותו הזמן.

אם אתה בא לכתוב דברים כאלה ועוד לשפוט את אביב בדברים החסרי תכלית והיגיון האלה, עדיף שלא תכתוב בכלל, כי אתה מוציא את עצמך מושפל. באמת גיחכתי פה.
אז איך אביב אמר, תחרוש את האתר ותקרא המון מאמרים, ואז תוכל לבסס באמת את הדברים שאתה כותב.
כשהתחלתי להתאמן ישבתי שעות על האתר הזה ורכשתי המון ידע שבלעדיו לא הייתי מגיע לשום מקום.

ALLMAX ISRAEL

נערך לאחרונה על ידי SaharKazes, 29-07-12 בשעה 12:04.
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט