צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-10-05, 20:25   #55
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
אני יודע וגם כל מה שאתה אמרת זה דיי שטויות כי זה לא עקרוני.

אתם סתם מתעסקים בפיפי וקאקי.
החכם אותי בבקשה, היכן בדיוק דיברתי שטויות?
מצטער אם נפגעת, אבל מה שאמרת זה לא מדוייק בכלל.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ISnocs
50 גרם סוכר יתבזבזו באימון של שעה?? לא נראה לי.

החלבון לא יספג טוב כל כך בלי הסוכר. מה גם שהחלבון נלקח ישר אחרי צום קטן (בסביבות השעתיים מהארוחה האחרונה) ככה שיש חשש שחלק מהחלבון בכלל יהפוך לגלוקוז.

אבל לדעתי כל זה לא משפיע הרבה. מה שחשוב זה שיהיו פחממות וחלבון לגוף לפני האימון, כל המשחק הזה בדקות (רבע שעה פה רבע שעה שם) לא נראה לי עקרוני לגוף. אני אפילו בטוח שזה לא עקרוני.
מתמטיקה פשוטה. 50 גרם = 200 קלוריות. אימון של כוסית שעובדת ב100 חזרות שורף יותר מזה, כאשר הדופק שלה שווה להליכה המהירה שאני עושה בדרך לח"כ.
גם כן, אפילו אם כל הגלוקוז הזה לא יכנס למעגל קרבס, אנו מנצלים את הזמן האנאבולי הזה ואת היכולת של הגוף להתמודד עם כמויות גבוהות של אינסולין, על מינת למלא את מאגרי הגליקוגן בשרירים.
זה לגבי זה.
ארוחה לפני אימון, כאשר נצרך שייק מסביבו, תהיה כשעתיים עד שלוש שעות לפניו. כאשר נתקרב לזמן האימון, רמות חומצות האמינו שישארו הן קטנות. אני לא יודע על איזה צום אתה מדבר, אבל לאחר הצריכה של 30 גרם חלבון, אין שום סיבה שתתרחש גלוקונאוגנזיס, אנו נכנס עם כמות גבוהה של ח.אמינו בדם ישר לאימון.
"לא משפיע הרבה", על סמך מה אתה אומר את זה?, גם אכילת שמן זית לא משפיעה הרבה..., אבל צריך להסתכל על התמונה הגדולה.
השיטה הזאת רצה מסביב לעולם כבר תקופה, והיא מבוצעת על ידי רבים. כנס לBB.COM ותראה כמה מאמרים יש על זה, לא המצאנו כאן איזה פטנט, רק ניסינו להכנס לעומק העניין ולראות מה אפשר לקחת כערבון מוגבל, ומה תהיה התמונה הגדולה.

בבקשה, שים לב למה שאתה כותב.

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט