צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-05-07, 02:55   #58
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gil-Nissim
יש כמה בקטנה..
פעם אחת בכיתה ח איזה ילדה אמרה שהרבצתי לה..
כאילו היתי עובר לידה ישר מתחילה ליבכות שאני מרביץ לה וזה..
המנהל באותה היה לו הרבה בעיות איתי אז הוא חיפש אותי..
קיצר אמר לי אתה מושעה,שיצאתי מהבית ספר היא דפקה חיוך כזה בת :):):):) שרפה לי תעצבים..
שאני בא לצאת מהבית ספר היא מתחילה ליצעוק הוא מרביץ לי!!

קיצר הלכתי לבית,היתי עצבני טילים כי גם בן דוד שלה היתפלצף עליי אחרי שיצאתי..
חזרתי לבית ספר קפצתי מעל השער היה בדיוק הפסקה נתתי לה בעיטה לתחת הכי חזקה שיש..
חח היא צחקה ואחרי 3 שניות התחילה ליבכות,עלתי למעלה תפסתי את הילד רציתי אחריו לשירותים ונתיי לו פיצוצים.. והלכתי אחרי זה הזמינו לי משטרה פעם רישונה בחיים,אז דיברתי אם החוקים וזה בסוף לא עשו לי כלום.

ופעם אחת הלכתי אם כמה חברים,חבר שלי ראה מרצדס משהו בן :):):):) דפק לה תסמל,זה סמל גדול כזה לא קטן.. בקיצור הלכנו לבית של חבר שלי וזה,פיתאום איזה מישהו אם פיג'ו יוצא לנו באמצע הרחוב.. אולי 2 מטר גורילה כזה ירד לי הלב,הוא אמר לי להביא תסמל של המרצדס נכנסתי לחבר שלי אמרתי לו בעל הרכב כאן וזה תביא תסמל נתתי לו, הבן :):):):) הזמין משטרה!
אז לא רציתי להשלין על חבר שלי ברחתי,והשטור תפס אותי ולקח אותי לתחנה כי חשבו שזה אני גנבתי..
בסוף הם הבינו שזה לא אני ושיחררו אותי
חחחחחחחחחחחחחח הסיפור אם הילדה מצחיק אחי
אבל תשמע בחיים שלך אל תגנוב סמלים של מכוניות אני מכיר מישהו מגיל 10 גונב היה לו בבית איזה 300 סמלים,עכשיו הבן אדם גנב בהתחלה סתם בישביל הכייף פתאום נכנסה לו סריטה גנב בישביל האוסף הביא סמלים של פורשה,מרצדס,סאב ועוד מכוניות יוקרה והיה לו 2 של יגואר הפסלון של הפנתר והסמל השטוח יום אחד באו אליו משטרה הבייתה בגלל משהו אחר שהוא עשה וקלטו את האוסף הזה של הסמלים והוא כלכך הזדיין על זה עד היום הוא מצטער :nonono:
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט