צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-01-06, 16:56   #36
gal.T
צוות ישראלבודי

הסמל האישי שלgal.T

עוסק ב:: Making the world a better place

ציטוט:
גל אנחנו יכולים לדון בזה עוד ימים רבים בעקרון העמדה שלך זה לשתות באמצע האימון מה שנוגד כל תזונאי קליני/תזונאי ספורט
שלא מכירים את המחקרים?, כן!...
עמדה שלי?, לא..., זה פשוט מה שאני מכיר ממחקרים של תזונאים קליניים מרחבי העולם.
אני רוצה שתתדפיס את השירשורים שלנו ותראה אותם ליאיר להב, אני בספק אם הוא יגיד שזה יכול להזיק. תדפיס לו מחקר שנעשה על משקה בזמן אימון ועל יתרונותיו ונראה אם הוא יגיד שתתרחש כאן היפוגליקמיה. נו באמת, זה קל להסתתר מאחורי וינגייט, אם אתה רוצה להכריז שהם חושבים אחרת תציג בפניהם את כל העובדות.
באמת, אתה לא יודע שוינגייט מיושנים, אתה לא זוכר את התזונאית שקרלוס התווכח איתה, אתה לא מודע לתפיסה בארץ?.חבר שלי מהמכון, לא שותה אבקות חלבון מפני שרופא אמר לו שזה יכול להעמיס לו על הכליות, בגלל שהוא מגיע הביתה ואוכל ארוחה מוצקה ישר. אנחנו מודעים טוב מאוד לכל זה.

ציטוט:
מה שאני מנסה להגיד לך זה שאל תקשיב לי אם אתה לא רוצה תדבר עם תזונאיים קלינים אמיתיים חוץ מלקורא באינטרנט סה"כ בן אדם לא יכול להיות מקצועי מרק לקורא חומר באינטרנט.
זה לא שאני המצאתי "שיטה", שאני צריך לברר עם תזונאים קליניים ולבצע מחקרים. הכל כבר נעשה, אני רק מסביר למה...
כשיגיע הזמן לתואר, הוא יבוא. בינתיים קריאה של ספרים ומחקרים לא כלכך מטעה לטעמי.

ציטוט:
הודעה הבאה גל, קשורה לנושא 10" המיתוסים" הנושא זה קשור לפוסט של השייקים שפתחתי בזמנו(נעוץ)
הגבתי למה שכתבת לי, להבא נעבור לפוסט המתאים.

לגבי המיתוסים של T-NATION, אני לא חושב שיש שם חידושים שאנו צריכים לאמץ, אני כתבתי את דעתי בכל סעיף.

גל.

gal.T מנותק   הגב עם ציטוט