צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-11-13, 18:49   #29
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

אני קורא כאן את כל הדעות, ורואה את כל התמונות, אבל כמו נדב אני חצוי פה בדעותי...
מצד אחד יש בי אהבה מאוד גדולה לתחום ובמיוחד בשנתיים האחרונות...
מצד שני אני הרבה יותר מבוגר ויודע שאצלי זאת לא אפיזודה חולפת כמו שנאמר פה...
אז מה שאני עושה ומסתכן בו נעשה מתוך מקום הרבה יותר משכיל...

אני מאמין שהחברה האלה יגיעו רחוק כי כבר יש להם מומנטום, אני רק מרחם על מי שייעשה לעצמו נזק עכשיו ולא יילך עם זה קדימה כדי שזה באמת יהיה שווה את זה [לא יודע אם זה באמת שווה את זה פה בארץ]
...

על כל פנים החברה נראים מעולה!
ממש רואים שעם השנים הרמה מתפסת כל פעם יותר [גם החומרים משתפרים אולי זה קשור :/ ]

את המילים הבאות רציתי להקדיש דווקא לאלי כהן, קנה מצלמה!!! חח...

סתם, מכל החברה שמתאמנים לתחרות אתה הכי פעיל פה בפורום, בהתחלה שהעלית תמונות נראית כאילו הגוף שלך נכנס לקטסטרופה והכל מצטמק, בהמשך לזה ובניגוד לזה, ככל שאתה מעלה יותר תמונות אני מתחיל לשנות את הדעה שלי, אתה מתחיל להראות יותר טוב מתמונה לתמונה, יש לך פוטנציאל יותר גדול מלשאר החברה פה לדעתי ואני לא שופט פה אף אחד, אבל רק אם תתמיד בזה... על כל פנים שיהיה לך ולכל החברה שנותנים מעצמם ועולים לבמה בהצלחה.

לכל מי שמגיב בפוסט אני מבקש להגיב בפרופורציה, ידוע שיש ממתקים בתחום, ידוע שלוקחים אותם החברה שמעלים הילוך וידוע שאת האמת שכמעט ב99 אחוז אי אפשר בלי זה לעלות להתחרות כי כבר אין מקומות נקיים, אבל באותה נשימה ידוע שבלי לקרוע את התחת ולתת 400 אחוז מעצמך זה לא משנה מה תיקח אתה לא תראה תוצאות...
קצת כבוד לחברה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט