צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-07-08, 22:15   #18
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי שייקה צפה בהודעה
לגבי ארוחה אחרי אימון, ענית לעצמך על השאלה אתה יכול לצרוך מנת הגשה של גיינר ולוותר על ארוחה אחרי אימון, אני לדוגמא צורך כף אחת אחרי אימון ויוצא לי 12.5 גרם חלבון וזה לא מספיק לכן אני מוסיף 2 כפות טונה + 3 פרוסות לחם מחיטה מלאה+ ביצה קשה אחת + סלט ואז הגעתי ל 55 גרם חלבון שזה מצויין לי ואני שוקל 65, לפי דעתי לצרוך 0.75 גרם חלבון אחרי אימון זה קצת מדי אם אתה רוצה אתה בכיף יכול להגיע ל45 גרם חלבו אחרי אימון ואם קשה לך אז אתה יכול להיעזר באבקה תמיד.

לגבי השאלה של ארוחת ביניים: לא או, תעשה שתי ארוחות ביניים ותאכל את שתי הארוחות זה לא במקום אתה אוכל את שני הארוחות הללו וחייב שיהיו לפני ארוחת צהריים
כלומר אם אני אוכל בוקר ב - 8:00 בבוקר

אז ב 10:00 - ארוחת ביניים

11:00 - ארוחת ביניים

12:30 - 13:00 - ארוחת צהריים

14:00-15:00 - גיינר 125 גרם

18:00-19:00 ארוחת ערב

ואז גיינר לפני השינה + חצי קופסת קוטג' + כף שמן זית
ביחס ליום ללא אימון.

??

ביום של אימון ארוחת הבוקר שלי היא ארוחה לפני אימון למעשה . לכן אני צורך בה את הרבע מנה גיינר
ומייד אחרי הארוחה חצי מנה גיינר של 125 גרם שזה מהווה רק 23.5 גרם חלבון ... שעכשיו אני מבין שלא מספיק .. אבל קשה לי לאכול עוד 45 גרם זה עוד לפני אפילו ארוחת צהריים. זה למעשה הארוחת ביניים שלי מחוזקת

אני מתאמן בבקרים ידידי, לכן הארוחה אחרי אימון נופלת על הביניים , והארוחה לפני אימון היא למעשה ארוחת הבוקר.

ועוד שאלה לא עדיף לאכול בוקר , אז ביניים אז צהריים אז ביניים ואז ערב ולילה ?

למה לאכול בוקר שתי ארוחות ביניים לפני צהריים ואז צהריים וערב ?

נערך לאחרונה על ידי Holy_Templar, 15-07-08 בשעה 22:19.
Holy_Templar מנותק   הגב עם ציטוט