צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-04-07, 04:11   #60
Ilan-V
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

חברייייייים חד וחלק יש דבר כזה!!!!!!!!!!!!!!!! אני לא מאמייייייין חלמתי חלום צלול ראשון!!! ואיייייי אני בשוקקקק זה כזה כייייייייייף לא נורמלי...... הוא היה ארוךךךךךך החלום אז ככה הכל התחיל מחלום מטופש רגיל...(אני פשוט זוכר אותו) ולא יודע בחלום הרגילל לא עשיתי משום מה בדיקות מציאות.... אחרכך אני זוכר אני יוששב ליד הבית שלי.... אמא שלי אח שלה ואבא שלי איתי משום מה ופתאוםםםםםםםם בא לי לראוש בדיקת מציאת ומה אני רואה כשה אני מיסתכל על שלט? חירטוטייייה!!!!!!! אני מיסתכל שוב ואני רואה פאקקקקקק אני חולם..... באותו רגעעעע קמתי...... ראיתי טיפה מטושטש באתי שיפשפתי תה ידים זו בזו פולל פעמיים וזה הישתפר.. אתם לא מתארים מה הלך איתי..... מול אמא שלי אמרתי לה אמא אני חולםםםםם תיראי מה אני עושה..... פיתאום בוםםםםםםם ואני עף!!!!!!! אמרתי יאללה אמא בי אני הולך רצתי בטילללל לתוך הכבישששש..... התחלתי להפוך מכוניות לכל מיני חארטות....... אני רואה אישה שמננננננה הולככתתתתתת פיתאום אמרתי מזה החרא הזה הפכתי אותה לכוסית!!!!!!!!! ואי ואי אני בשוק לא ניצלתי את כל מה שטמון בדבר הזה כי חשבתי אני במציאות.... אחרכך קראתי לבן דוד שלי יווווו אמרתי לו סתכללללל אני עובר דרך קירותתתתתתת והוא כולו בשוקקקקקקק אחרכך אנחנו הולכים לנות טרקטורונים סתם רציתי ליקנות אחד... ויש שם מראה.... אמרתי לו תיראה איזה קטע רוצה להיתערב.. שאם אתה מיסתכל במראה ואני גם אתה תיראה בנאדם אחר ולא אותי הוא אומר נו.... ופיאום תוך כדי שאני מרגיש מלך העולםם ומזמר תה שיר האהוב אלי..... אני רואה במראה בנאדם אם ראש גדול וקוצים צהובים(ביכלל לא אני) אבל אנייייי רק נהנה יותרררר...... קנינו תה טרקטורון התחיל בלאגן בקיצוררררררררר שוווווווווווה להיתעמץץץץץץץץ אחת החוויות הנדירות שרק קיימות!!
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט