אשכול: מר צפון 2006
צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-03-06, 17:45   #69
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ראשית תודה לך יואב על המילים החמות, גם אני נהניתי להכיר אותך.
לגבי מאור, אין ספק שלא נראה עדיין בארץ באדי בילדר ברמתו, וברור לחלוטין שבכושרו הנכחי, אם יירצה, ייקח גם את מר ישראל.
הפרופורציות והאסתטיקה של הילד הזה, זה דבר שקשה לתאר במילים, ואגב לאלה שראו אותו רק בתמונות: תדעו שבמציאות הוא אפילו יותר מרשים.
אגב, רק אתמול גיליתי שאיכשהו אני בעצם מכיר אותו: מתברר שאחרי "מר ישראל 2005", כשישבתי עם חברים ומתחרים באווזי, יצא לנו להכיר שם את ליאור גייניש, שהגיע עם חברה ועוד זוג, ומיקד מייד את כל תשומת הלב במסעדה.
כמעט אף אחד לא הבחין בבחור שישב עם ליאור.
זה היה מאור, הוא נראה עצום, אבל מאוד שמן, אי אפשר היה לתאר מה יש מתחת.
גייניש אמר לנו: באוף סיזן חייבים להיות שמנים, אתם רואים אותו? חכו חכו.
נו, אז מתברר שגייניש צדק.
אם הייתי יכול לתת פה לינק לתמונה של מאור מאותה תקופה, הייתם מוכים בשוק טוטאלי.
כשהוא היה על הבמה ואפילו אחרי התחרות בשבת כשהחלפנו כמה מילים, לא עלה אפילו על דעתי שזה הבחור מהמסעדה, ואם חבר שלי לא היה מעדכן אותי, אז לעולם גם לא הייתי יודע.
לסיום מילה להדר הצעיר: כל הכבוד לך וברכות על הצטרפותך לפורום.
התרשמתי מאוד מהביטחון והמקצועיות שלך בפוזות, נדיר נורא לראות בחור בגילך, בתחרות ראשונה, עם ביצועים בכזאת רמה.
סחטיין עליך, ותמשיך ככה.
עומר, משימה עבורך: תצמיד לילד תמונת סמלון להודעות שלו, יש לו במה להתגאות.
"אולטרא מאס", זה הכינוי, נכון?
תן תמונה בצד, זה ייקח לך בטח 5 שניות, כריש אינטרנט שכמוך...

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט