צפיה בהודעה בודדת
ישן 20-08-11, 19:04   #12
haim15
סמל מין

כללי:: HERO
עוסק ב:: אוכל ויושן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daspider צפה בהודעה
שמע, אתה צודק בתאכלס - אירובי ואירובי תוך כדי לחימה אלה שני דברים שונים, לוחמים מפתחים את עיקר היכולת האירובית שלהם דרך עבודת שקים, ספארינג ודברים כאלה, אז הגוף שלהם מוכן ללחימה והם רגילים לחשב ולנתב את האנרגיה שלהם בצורה נכונה. אני בעצמי מתעסק בלחימה, אפשר לרוץ כמה שבא לך באמת, אבל חובה לפתח חלק נכבד מהאירובי תוך כדי עבודה על הלחימה עצמה בכל מני צורות. והרבה מהחברה' (במשקל הכבד בעיקר) מתאמנים גם עם משקולות, אם כי אני מאמין שבעיקר על כח מתפרץ - מה שאני מאמין שגם שחקני פוטבול ואתלטים עושים לא מעט.

ואגב, נראה לי שטעית, 36 מטר ב5 שניות זה זמן של תלמיד יסודי-חטיבה אתלטי.

בתאכלס בעיה של פודזיאנובסקי בעצמו שהחליט ללכת לעשות לעצמו פאדיחות בmma... זה על הנייר פשוט נראה לי קצת מביך להיות שיאן הזכיות באיש החזק בעולם ובקרב נגד לוחמים ממש לא מהשורה הראשונה להיות חסר אונים לחלוטין. פשוט בזמנו גם כשאני נכנסתי לתחום הלחימה הייתי חזיר יבלות במשקל 107 קילו וחברה' מנוסים שהיו קלים ממני כמעט ב40 קילו היו עושים ממני צחוק. זה נותן לך להבין מה כל ה"כח" הזה שווה בצורה "חיה" יותר.
אז זה מביך ו... זה שהבנאדם מרים משקלים עצומים ונראה כמו הר אדם לא אומר שבהכרח הוא גם נלחם בצורה מדהימה, כדי להיות לוחם אתה צריך מכלול של דברים וכדי להיות הר אדם שמסוגל להרים משקלים עצומים אתה זקוק למכלול אחר של דברים. זה כמו להשוות בין שחקן כדורגל וכדורסל.. הרי שניהם אתלטים (ואני לא מדבר על שחקנים בארץ..) שניהם ברמת כושר מאוד גבוהה, תחליף בין הענפים שלהם ושניהם חסרי אונים ומבולבלים .. אין מה לעשות אתה לא יכול לרקוד על 2 חתונות ולקוות להצליח ככה זה.