צפיה בהודעה בודדת
ישן 06-03-13, 01:46   #23
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

ארבל אתה לא כל כך בקיא בנושא, להלן תקציר:
עד עכשיו היה פעם בשנתיים~ תחרות קרב 2 בנץ' ודדליפט של ארגון wpc gpc.
ד"ר גל אדטו הרים את הכפפה והחליט שצריך תחרויות יותר תדירות, הרים תחרות קרב 2 בפ"ת (לפני כשנה).
לאחר שראה היענות, החליט שהגיע הזמן שבארץ תהיה תחרות ראויה וארגן בדימונה תחרות קרב 3 פאוורליפטינג מלאה, עם מונוליפט שנבנה במיוחד לתחרות. כמובן שהתחרות לא הייתה מושלמת ואני בעצמי שלחתי לו מכתב עם הערות / הארות לשימור / שיפור, בצורה מכובדת מתוך כבוד ותקווה לפיתוח הענף.
לפתע פתאום איך שנקבעה התחרות לדימונה, wpc gpc החליטו לעשות תחרות כשבועיים לפניה, עדיין קרב 2.
אחרי התחרות בדימונה הבינו כי הם צריכים להתקדם, ובנו גם כן במיוחד מונוליפט לכבוד התחרות. עד כאן הכל טוב. התחרות במקור הייתה אמורה להתקיים ב20/04, די קרוב לתחרות בפ"ת (28/03) אבל רק חצי מסריח (התחרויות של גל אדטו נקבעו תמיד חודשים לפני, כבר בדימונה בדצמבר הוכרז כי תהיה תחרות בפסח. מסיבות כאלה ואחרות התחרות ב20/04 התבטלה (מיותר לציין שאנשים התכוננו ותכננו את האימונים שלהם בהתאם לתחרות ההיא, ונאלצו לשנות הכל ולהתאים לפ"ת) ב-מ-ק-ר-ה התאריך היחידי שמצאו לנכון לעשות בו תחרות הינו תאריך זהה לתאריך של פ"ת. מדובר על שבועיים לפני (!!!) אחרי שהתחרות בפ"ת נקבעה בשלהי דצמבר... מיותר לציין שזה לא מקצועי להודיע שבועיים לפני שיש תחרות. תחשוב על תחרות פיתוח גוף אם היו מודיעים לבילדר שבועיים לפני? זה הגיוני? בקיצור זה מסריח. זה משחקי אגו מגעילים ובמקום לשתף פעולה ולהביא תחרות מדהימה הם מעדיפים להרוס את הענף.

בלי קשר אני חושב שכאן זה מקום נחמד לספר על קטע קטנטן שהיה לי איתם שימחיש למה אני כל כך מתעב את כל ההתנהלות שלהם. Wpc gpc פרסמו שהם מוכרים סינגלטים בשקילה המוקדמת, סבבה אש. באתי במיוחד לבת ים על מנת לרכוש, חיכיתי כשעתיים בתור, לבסוף שנכנסתי אמרו לי שאין סינגלטים היום, אולי יהיה בתחרות. אמרתי אולי לא מתאים, ואני גם לא מתחרה. ברגע ששמעו שאני מתחרה בדימונה צעקו לי "אז תקנה בדימונה!" כל ההתנהלות הייתה רובה ברוסית, לא מולי תוך זלזול מגעיל בעובדה שבאתי במיוחד לקנות אחרי שהם פרסמו במיוחד שיהיה (סינגלטים ורצועות כף יד, שלא היה לא בשקילה ולא בתחרות) הם לא עושים לי טובה, הם מוכרים את זה. ניסיתי להיעזר בולרי אבל הוא פשוט התעלם ממני בצורה שהשאירה אותי באמת פעור פה והפנה אותי למישהו אחר שהסברתי לו בערך 20 דקות מה אני רוצה רק על מנת לגלות שהוא מתחרה ואין לו מושג איפה קונים סינגלט וולרי הפנה אותי אליו מהסיבה היחידה שולרי אינו דובר עברית.

מנגד אני ועוד ספורטאים צעירים רבים אחרי תחרות אחת בלבד, מרגישים באמת שאצל ד"ר גל אדטו זה באמת בית, אשתו תמיד עוזרת בפייסבוק, תמיד פתוחים לעזרה, הסברים והכל בשמחה. עקב המצוקה של הסינגלטים גל לקח על עצמו להזמין ממתפרה במיוחד עבור המתחרים במחיר הגיוני לגמרי ובאיכות טובה. בתחרות הוא עזר למתחרים וכל מה שהיה צריך הוא היה שם לעזור, באמת שאין לי מילים על כמה שהבנאדם הזה עושה הכל ובלב שלם לקדם את הספורט ואת הספורטאים. שלא נדבר על החשיפה המדהימה שהביא לענף - ספורט5, בלייזר, אנדי בולטון. זה לא עניין של מה בכך.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט