צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-11-06, 14:04   #35
dkatorza
חבר פעיל

ברירת מחדל /

עומרי אני מניח שהתכוונת אליי...
לא ידעתי שצריך 5000 הודעות בישראל בודי בשביל להבין מה קורה בצה"ל...
מאפי ההסקת שאני לא מעודד אנשים להתגייס לקרבי...??
ההיפף הוא הנכון..אני מעודד את כל מי שיכול שינסה ויילך..
אבל אני חושב שאני עושה פה מצווה גדולה בכל שאני מוריד אותם מעץ ועל ידי זה אני יעזור להם להתאקלם יותר טוב בסביבה הצהלית..
הרבה חברה מגיעים סופר מורעללים חושבים שביום הראשון m16 מקוצר ומחר כבר לחסל כמה חיזבלונים...
ומה קורה מזה..??? ברוב המקרים הם מקבלים כזאת שביזות ומתים לצאת משם..
בגלל זה צריך להסביר להם שהכל הולך לאט וקשה ואין מה לעשות אבל אחרי זה מגיע הסיפוק..
(כמו שהחברה הצעירים פה עוזרים לי באימונים אני חושב שזה יפה שאני עוזר להם בצבא..).
שאני הגעתי לצבא לא היה מי שיגיד לי את זה...ובגלל זה היה לי קשה..אפשר להגיד שבצבא רואים באמת את האופי של הבן אדם...(חזק או חלש)..ולכן לא כולם יש להם עצבים של ברזל וחשוב להכין אותם טוב...לא כמו ביום חיילות שמראים להם מסתערבים חוטפים מחבלים מתוך קופסאת קרטון או סטיל מוריד מחבל עם תותח 20...

לחלק השני...
לדעתי זה טוב שעשו את זה רק על היחידות המובחרות כי אכן זה יותר מעניין...וזה הרי מה שמביא את הרייטינג..
אפשר לעשות תוכנית נפרדת על שאר הגדודים..וכבר עשו את זה...

לסיכום...
תתגייסו לקרבי ..תתנו את הכל..אל תשכחו הכאב הוא זמני...ואל תחפשו להבין הכל כי ברוב המקרים אתם פשוט לא תבינו..זוהי דרכו של צה"ל..

מה שאני כותב אולי נראה כאילו אני מנסה להוריד את המוטיבציה פה אבל זה לא נכון..בסופו של דבר אתם תראו שבעצם המוטיבציה שלכם רק תעלה..
dkatorza מנותק   הגב עם ציטוט