צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-10-08, 08:30   #69
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

שוב, צר לי על הטעות שנפלה, כנראה לא הבנתי נכון, כוונותי היו טובות, ובכל אופן אם השוו אותו למקום ה 6 במספר קריאות, אז ככל הנראה הוא דורג באזור ה 7, אין אפשרות אחרת, ככה שלא הייתי רחוק מהאמת.
בכל אופן אני לא חוזר בי: תחרות ראשונה זו התנסות, ואין חשיבות למיקום.
חייב לציין שהתמונות שראיתי מהמועמדים האחרים לא הפילו לי את הלסת, אני לא רואה פה הבדלי רמות של שמיים וארץ, אלא קצת יותר ניסיון וקצת יותר עובי.
לדעתי עם עבודה רצינית סטאס יכול בהחלט להתחרות על התואר תוך 3 שנים, לא חסר לו כלום צריך רק עוד קצת בשר כדי לבלוט מול מתחרים של 110 יבש.
יש עניין של אסטרטגיה להחליט שמוותרים על תחרות כדי להמשיך מאסה עוד קצת, ויש כל מיני טקטיקות, שיכולות להועיל לו, אבל אני באמת קטונתי לתת לסטאס עצות מפני שבדרך כלל זה הפוך...
סטאס הוא מקצוען גדול והוא יודע מה צריך לעשות.
בל נשכח שקולמן הגיע לשיאו בגיל 39 ו 40 דקסטר עשה את זה בגיל 38, ומרטינז נראה הכי טוב מאי פעם בתחרות האחרונה כשהוא בן 36 (אם אינני טועה)ככה שלסטאס יש עוד הרבה הרבה הרבה לאן להתקדם.
תפציץ אחי, מאמינים בך!

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט