צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-11-09, 18:42   #5
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nightingale צפה בהודעה
ארבל, תוכל להסביר לי על העניין של שיטת התחרויות הנהוגה עד להפיכתך ל- pro?
(עם התיחסות לגילאים)

האם יש תחרות מסוימת שמקבלים פרו קארד?
מה זה nationals? זה רק לצעירים כמו trey brewer?

לא הnationals מהמילה "ארצי" זאת תחרות ארצית כמו "מר ארצות הבית לדוגמא" או במקרה של טריי "מר ג'ורג'יה" מדינה בארצות הברית שממנה הוא בא כל שנה זה במקום אחר.הnationals זאת תחרות שהזוכה באלוף האלופים שם ובקטגורית המשקל יכול לקבל פרו קארד.זאת תחרות חובבנים הכי מקצועית שיש בארצות הברית,יש שם מלא ליצנים אבל גם חבר'ה על רמה כמו trey.

כל הזמן הוא מדבר רק על nationals. למה הוא מתחרה כל הזמן רק בתחרות הזאת?
אני לא מבין. חסרים לי הרבה חלקים בפאזל.

כמו שאמרתי לך כי שם הוא יכול לזכות בפרו קארד וזאת המטרה שלו לעכשיו.

יש עוד תחרויות שבהן הופכים למקצוען? או שזה רק פעם בשנה?

יש אבל באירופה..מרקוס רול קיבל את הפרו קארד שלו מתחרות ארצית בגרמניה.

יש תחרויות שבהן לא הופכים למקצוען? אז למה לי להתחרות שם?

למה לך?אתה מקצוען?חחח
כי חלק מהתחרויות האלו נותנות לך "אישור כניסה" במידה וזכיתה לתחרות מקצועית יותר כמו הnationals או במידה והתחרתה בnationals בעבר אופציה להתחרות שוב ושם תוכל לזכות בפרו קארד.

איך זה עובד? אני צריך לזכות במקום ראשון בתחרויות כדי להיות pro או שזה לא קשור?
עדיין לא הבנתי את הקטע של התחרויות.

ראשון בקטגוריה שלך או אלוף האלופים.ראיתי גם שנתנו כמה פעמים למקום שני כרטיס מקצוען אבל זה רק לאנשים שבאו בשייפ ממש פסיכי.

רק כאשר אני נהיה מקצוען, אני מקבל חסות מחברות של תוספי מזון?
איך זה עובד?

ממש לא.הרבה יותר תלויי בשייפ,לדוגמא קינג קמאלי...שהוא פרו אבל יש פה אנשים בפורום שניראים הרבה יותר טוב מהשקית שומן האיראנית הזאת.הינה למשל אנטואן וילנארט מקנדה בן 22 וכבר מקבל חסות vpx החברה שמייצרת את המוצר של הניטריק אוקסייד "שוטגן" למה?אין לו פרו קארד..אבל הוא פשוט ניראה פסיכי והם רוצים אותו על המוצרים שלהם והוא מקבל מהם כסף וחסות טובה.כנ"ל טריי ברואר...אין לו פרו קארד אבל bsn שהם הספונסרים של רוני קולמן קנו אותו מיד שהוא עשה את הפריצת דרך שלו.

לדעתי צריך לעשות מאמר על זה.

איזה מאמר?על מה אתה מקשקש חחחחחחח אתה רוצה לעשות את האתר הזה עוד יותר אידיוטי ממה שהוא אחי?כולה חוקים של תחרות וידע כללי אין פה שום דבר שאפשר ללמוד מזה.אתה לא יכול לעשות שום מחקר או שום דבר בנושא...חחחחחחח מאמר כותבים על נושא שנעשו עליו מחקרים והוכיחו משהו במחקרים האלו בין אם זה מתאמן שהגיע לתוצאות עקב "תזונה של כך וכך" או מתאמן שהגיע לתוצאות עקב "אימונים של כך או כך" והיתרונות הם "בלה בלה בלה" והחסרונות הם "בלה בלה בלה" מאמר?!שטריי ידחוף דילדו לתחת הרד נק שלו ואז נכתוב על זה מאמר חחחחחחחח

מי שמבין יכול לספר לי על זה?
קבלתה תשובה.
שבת שלום.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט