צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-04-07, 16:10   #11
לוליק
פאוורליפטר מתחרה - מקום 4 באליפות העולם

כללי:: לוליק
עוסק ב:: מאבטח
חדר כושר: איפה שיש הכי הרבה פלטות
שלום,
קודם כל תודה רבה לכולם, כל המילים הטובות שאתם כותבים מאוד נוגעות לליבי. המון תודה!

Recoba, אורי גלד מעקם כפיות. אני החלטתי לעשות את זה רק בגדול יותר... וברצינות, לאחר 350 ק"ג המוטות בארץ לא מספיק מקצועיים ועשויים מחומר איכותי ולכן והם מתעקמים.

ran_z, המון תודה גבר אני מעריך את זה!

SiX PACK, לדעתי הטווח חזרות הטוב ביותר לעליה במשקלים הוא 2-4 חזרות ופעם בשבועיים לעשות אימון של RM1. אבל לא מאוד מומלץ למי שהוא לא פאוורליפטר.

Night_Wolf, אני בעיקר עובד על סקוואט בנצ' פרס ודדליפט אבל משלב בתוכנית גם תרגילים לשרירי עזר למשל יד אחורית שעוזרת בבנצ' וכתפיים. מיותר בשבילי לעבוד למשל על כתף אחורית או תאומים הם לא יעילים לתחרויות פאוורליפטינג ושרירים מיותרים כאלה דורשים מהגוף שלי עוד אנרגיה ואוכל אז אני לא מבזבז עליהם זמן ומאמץ. בייספס למשל אני עובד פעם בשבועיים כי הוא לא נחוץ לי.

Leo האוכל הוא באמת הוצאה כלכלית אדירה שמסתכמת בכמה אלפים טובים לפני תחרות. גיל וישראלבודי עוזרים לי מאוד עם האבקות ואני ממש מודה להם על זה. בזמן שהוא לא לקראת תחרות התזונה נהיית יותר קלה ואני אוכל רק 2-3 ארוחות ביום לעומת 8 לפני תחרות (מתוכם 3 שייקים של סריוס מאס)
אבל אם אתה רוצה לתרום לי אוכל אתה מוזמן... :laugh:

Fatty, בגיל 14 שקלתי 56 ק"ג ודחקתי 100 בחזה. בגיל 16 כבר דחקתי 180 ונקרע לי שריר בחזה שניטרל אותי לאיזה שנתיים שלוש מעבודה קשה. אני מציע להתאמן כמה שיותר מוקדם על מנת לחזק את דחיסות העצם והגידים.אך עם זאת המקסימליזם של הנוער הוא ברמות טסט שכל הזמן קופצות וגורמות לפציעות ונזקים מפני שקשה לנו לדעת איפה לשים את הגבול ליכולתנו.

סוליקו, שיא משקל הגוף שלי היה 149.900 אבל הייתי מאוד שמן (לא שזה הדאיג אותי במיוחד) אבל עכשיו ב148 ק"ג אני נראה אסטטית יותר טוב ובאחוז שומן נמוך יותר שאני כבר שוקל כבר להיות בודיבילדר.... (סתם צוחק!)
בקשר לטיפים, זה מאוד אינדוודואלי הבנצ' הוא הבעיה שלי מבין שלושת התרגילים ולכן קשה לי לעזור במשהו שאני בעצמי מפגר בו בסטטוס העולמי. אני עוד מנסה על עצמי כל מני שיטות חדשות...
אם תרצה איזה עזרה מיוחדת בכל השאר אתה יכול ליצור איתי קשר דרך החנות של גיל ואני אשמח לעזור לך.

-לוליק
לוליק מנותק   הגב עם ציטוט