צפיה בהודעה בודדת
ישן 02-04-09, 23:11   #40
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

[quote=האדמור;798700]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי hachem-01 צפה בהודעה

האשם הגדול אני בסדר, איך אתה? אוכל הרבה היום? תזהר כי לא תצליח להיכנס לבית אחרי שתצא ממנו.... כל כך שמחתי שלקחת את מר צפון השנה גם אם לא הייתה ממש תחרות התואר שלך! והכי חשוב שהזכיה נתנה לך כוחות מחודשים להמשיך הלאה ולהתקדם עוד ועוד! מאוד אהבתי את התגובות שלך בפוסט על רוג'ה, ניסית להרגיע את ההתלהמות המיותרת מאוד לטעמי והיית לעיניין! זה היה מאוד מוגזם מה שקרה שם. מיותר מאוד.

אני מתאמן חזק לקראת מר ישראל 2010 בתקווה להגיע טוב יותר כמובן! לא קל ממש לא קל, ההתקדמות בשלב שאני נמצא בו היא איטית מאוד אבל אכן מתרחשת.
אדמור יה כריש אוהבים אותך !!!! האמת שאני לא אוכל הרבה הייתי חולה שבוע היה לי איזה וירוס עקשן שהחליט שטוב לו אצלי.אבל זה מאחורינו.ממשיכים מסה אחי.אני רוצה שתגיד לניגרי שלא התכוונתי לפגוע בו אישית פשוט דיברתי לגופו של עניין.
2010 תהיה שנה מוצלחת ומענינת הרבה מתחרים חדשים אבל אני סמוך ובטוח שידך תהיה על העליונה אחי.בכל מקרה אני אחד המעריצים שלך (בתנאי שלא תתחרה מולי......)אני חושב שאני יודע למה ההתקדמות איטית כמו ששמעתי אתה לא אוכל ממתקים (אתה יודע מה אני מתכוון).
לדעתי לקטגוריה שלך בשייפ טוב אתה לוקח אם תצטרך עזרה אני פה בשבילך .בהצלחה............
hachem-01 מנותק   הגב עם ציטוט