צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-09-07, 07:19   #12
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

אוי, עצוב לי, עצוב מאוד.
גם כשראיתי את התמונות, ידעתי שזה מה שיהיה, אבל לא ככה, לא מקום רביעי...
תמיד אני אחשוב, איך היו מדברים על רוני בעולם הבודיבילדינג, אם היה פורש לאחר הניצחון ה-8 הרצוף שלו, דהיינו - שנת 2005.
למרות זאת, אסור לזכור ממנו רק את הרגעים האחרונים, כי זה לא יהיה מכובד ונכון לעשות. הוא ניסה, ולא הצליח. לפציעה בגב יש חלק ענק בזה, אבל בואו ונשים את זה בצד.
רוני קולמן, ואני מקוה שיפרוש מתחרויות בכלל (לא ארנולד קלאסיק ולא אחרות), הוא בין הובידיבילדרים המצליחים והענקיים בכל הזמנים, שאצלי, לפחות, יזכר תמיד לטובה, השראה ומוטיבציה.

מילה טובה כמובן לג'יי קאטלר, על המקום הראשון. פעם ראשונה - מקרה, פעם שנייה - צירוף מקרים. מה יהיה באולימפיה הבאה? יהיה מעניין, כי זו הייתה בהחלט מעניינת.
בין אם למרטינז היה מגיע מקום ראשון או לא, מפריד קו דק מאוד. זה גבולי, ואם בשנה הבאה הוא יג'יי יגיעו לא פחות טוב מהשייפ הנוכחי, יהיה מעניין ביותר.

דקסטר, כמו כמעט בכל פעם, מסיים במקום 3-4. דקסטר השתפר קמעה משנה שעברה, וזה ניכר בזה שהוא ניצח את שאר המתחרים שדורגו מתחתיו, ובצדק. זה יהיה מוזר, אבל, אני מקווה שהוא מתישהו יסיים במקום השני, לשם שינוי.

דניס הוא אחת ההפתעות, יחד, אבל יותר מגוסטאבו באדל. גם בו אני תולה תקוה, ומעניין מה יהיה בעתיד עם הבחור הענק הזה.

בשורה התחתונה - תחרות בהחלט טובה.