צפיה בהודעה בודדת
ישן 12-07-15, 16:57   #1806
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

אימון נפח יום ראשון 12/06/15 שבוע שמיני בטקסס מת'וד!

לואו-באר סקוואט: 60, 100, 120, 150, 170ק"ג 5*5!!!! Pr!!!!
פרס: 40, 50, 60, 72.5ק"ג 5*5!!!! Pr!!!!
פאוור קלין: 60, 90ק"ג 3*3!!!! PR!!!!

יש לי יום יום סקוואט, יש לי סקוואט יום יום, יש לי יום יום סקוואט....מארק ריפטו!
אומנם כל אימון אצלי הוא קטלני אבל זה בהחלט ה-אימון! פשוט מופתע מעצמי (אומנם אמרתי שאולי יש לי עוד כמה קילוגרמים לנפח אבל עדיין אני נדהמתי!) הסט הראשון בנפח עם ה170ק"ג עוד היה יחסית בסדר וגם דווקא הסט השני השלושה האחרונים היו גיהנום עלי אדמות! נשפך בכלוב המון דם, יזע ודמעות! יצא לי הנשמה בשלושת הסטים האחרונים, הראשונים גם כמובן היו כבדים מאוד אבל עוד איכשהו היו ניתנים לסגירה עם לא מעט קושי אך השלושת סטים האחרונים פשוט הוציאו ממני את הנשמה! היו חזרות שפשוט אוטוטו נראו שעוד רגע אני קורס למטה אבל פשוט עליתי בכולם! Pr שאני מאוד מאוד מאוד מרוצה ושמח ממנו!
הפרס לא היה פחות גיהנום עלי אדמות ואם לא יותר! נחתי המווווווון זמן בין הסטים (לא שזה אמור להיות כל כך משנה) וכמובן גם בסקוואט נחתי המון אבל הפרס באמת גמר אותי בכל סט וסט בלי יוצא מן הכלל! טכניקה גם כן לא משהו עם המון פשיטת יתר בגב (נראה כמו אינקליין בנצ' בעמידה חח) אבל עדיין סגרתי את כל הסטים ומזה אני מרוצה ושמח כמובן מאוווד!
פאוור קלין היו כמה חזרות בודדות שזה היה נראה כמו קלין מלא אך עדיין העיקרון נשאר אותו הדבר העיקר היה בשבילי למשוך את המשקל ולתפוס אותו בראק פוזישן וזה מה שקרה בד"כ בשלושת הסטים עם ה90ק"ג תמיד בחזרה האחרונה תפסתי אותה טיפה נמוך אך עדיין הכל עלה למעלה וגם זה pr שכמובן משמח אותי מאוד!
ובכן....ניתן לומר בשמחה רבה ובעונג רב שבהחלט היה אימון קטלני ביותר!!!!!!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט