צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-05-11, 22:58   #13
whice4188
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gilo צפה בהודעה
סליחה על הנידנוד עם כל השאלות.פשוט פעם ראשונה שאני שומע על החומר הזה ובמיוחד כשחיפשתי אלטרנטיבה זולה לגיינר:

1.כמה ניסיון יש לך עם המלטודקסטרין? כמה משקל העלית איתו ותוך כמה זמן?
2. יש לו תופעות לוואי כל שהן?למשל ראיתי שמזהירים מללקות בסכרת בשל שימוש.
תשמע אחי,הרבה זמן לא צחקתי ככה!(לא מזלזל,פשוט באמת צחקתי)

טוב תראה,אני במקור הייתי רץ מרתונים(לפני הרבה זמן),באימוני מרתון אתה צריך כמות קלוריות לא הגיוניות,שם התחלתי עם הגיינרים(ביחסי פחמימה חלבון מאוד גבוהים לטובת הפחמימה)
הבנתי שבשביל ילד בתיכון(שהייתי אז)לא אפשרי מבחינה כלכלית להמשיך לצרוך את הגיינר.לכן חיפשתי אלטרנטיבות,והדבר הראשון שעשיתי זה פשוט סקרתי את מרכיבי הגיינר,וחיפשתי תחלופות לסוג הפחמימה שהגיינר מספק,ככה הגעתי לזה.

יש לי ניסיון של כמה שנים..זה עושה את העבודה בצורה טובה(אני מתאמן שנה וקצת בחדר כושר,מתוכם שנה בפועל עם הגיינר)עליתי 25 קילו(לא שזה קשור לגיינר)
הוא יעיל,אתה שולט בטעם שלו ואני כמעט ולא יכול לחשוב על חסרונות!

-לגבי הסכרת,תראה,אם תצורך סוכרים ברמות שלגוף שלך אין שימוש בהם(לדוגמא קח תפריט מאסה ממוצע,ואל תתאמן בכלל למשך תקופה ארוכה)אני מאמין שאתה נמצא בקבוצת סיכון של סכרת.
סכרת(לא נעורים) היא מחלה שנגרמת משלל סיבות,אחת מהם היא העמסת סוכר במשך שנים למצב שהגוף מאבד את היכולת שלו להגיב נכון ולהפריש אינסולין כתגובה לעליית הסוכר על מנת להכניס את הסוכרים לתאים.
שאתה מתאמן באופן קבוע הדבר הזה כמעט בלתי אפשרי(ישנם מקרים מאוד מאוד נדירים)
לכן אני יכול להבטיח לך,הסר דאגה מליבך,עודף פחמימות לבנאדם שמתאמן לא יגרום לך ללקות בסכרת.
whice4188 מנותק