צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-10-08, 18:07   #249
ori_s4
חבר פעיל

ארבל-ברשותך-אבקש כמה עצות.
משהו כמו חודשיים שילבתי הרבה אירובי עם תוכנית abc בעלת חזרות משתנות(abc -חלוקה שהכי נוחה לי - משלב אירובי בימי המנוחה שלי)-הייתי מאוד קפדן בתזונה-לא חיטוב רצחני,אך תזונה נקייה נטו-מה שהניב מין הסתם ירידה באחוזי השומן.כעת אני די מרוצה.
אני רוצה לעבור לתוכנית אימון חדשה-הייתי מתאמן בעבר תקופה של שנתיים-בשנה האחרונה חזרתי לאימונים בצורה רצינית-גנטית אני בנוי טוב ויש לגוף כושר התאוששות מצויין.
התכנית שחשבתי עליה דומה מאוד לתכנית ה"לגדול ללא עצירות" שכתבת עליה מאמר(ולכן אני מעוניין להתייעץ איתך)-
אני מעוניין להישאר עם הabc -
ראשוןa-חזה+יד קידמית
שני-מנוחה-אירובי.
שלישיb-רגליים-כתפיים.
רביעי-מנוחה-אירובי.
חמישיc-גב+יד אחוריות
(שישי-שבת לא מתאמן-אין חדר כושר-אני מתאמן בחדר הכושר הצבאי שאני גם אחראי עליו).
התכנית שהייתי מעוניין לשלב היא קצת יותר "קלילה" מהתכנית המקורית שבמאמר ,וזו שאתה עובד לפיה-ומכמה סיבות-אני לא יכול לבנות לעצמי תפריט כל כך פאנטי-אני מראשון עד חמישי בצבא-יש נגישות למקררים הצבאיים תמיד-האוכל לא רע-אבל בכל זאת.נורא קשה.סיבה נוספת-אני לא מעוניין להקריב כל כך מעצמי לזמן התאוששות ובכלל-לשנות לגמרי את אורך החיים.
שורה תחתונה-
אני רוצה לעבוד בצורה כזו-שבוע אחד-שבוע כוח-4-7 חזרות-כל התרגילים.
שבוע שני-תרגילים שונים-עבודה בטווח חזרות גבוהה יותר-12-15 חזרות.
מה דעתך?מיותר?עדיף לפסוח על התכנית המדוברת -להישאר עם משהו סטנדרטי?אני צמא לגיוון ושינויים-לגירוי אחר ולעבודה שתיתן תוצאות.
מידי פעם-חשבתי להוסיף גיוון כמו - "שבוע כבלים-עבודות במכונות"-"שבוע משיכות" ,"שבוע סופר סט" וכו'...אבל זה ממש לעיתים רחוקות,ורק לשם גיוון ולהמשך הגדילה.
שאלה נוספת וקירטית אפילו יותר-לפי מה אתה בוחר דווקא תרגיל כזה או אחר-לשבוע כוח-ותרגיל שונה לשבוע "חזרות" לדוגמא.
ארבל-תודה מראש,
ושיהיה שבוע מהנה.
אורי.
ori_s4 מנותק   הגב עם ציטוט