צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-10-08, 22:12   #253
tipakess
חבר פעיל

עוסק ב:: הנדסאי מכונות
חדר כושר: קאנטרי קלאב גלי גיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2 צפה בהודעה
קודם כל מה זה הקטע הזה של לדחוף דרופ סט או סופר סט בסוף כל קבוצת שרירים בלי קשר ?
באופן קבוע אין לסופר סטים ודרופ סטים שום יתרון אמיתי בבניית מסה, אם כבר ,זה רק פוגע בהתאוששות שלך .

בנוגע לחזה שלך אני כבר עכשיו יכול להגיד לך שאתה עושה יותר מדי ,אתה מתאמן לא ותיק במיוחד ודי צעיר בגיל ואתה עושה 3 תנועות לחיצה באימון חזה ?! למה נראה לך שאתה יכול להתאושש מאימון כזה ,בטח ובטח אם אתה מגיע אפילו ל3/4 מהעצימות אימונים שאתה אמור להתאמן בה בכדי לגדול ,תוריד תנועת לחיצה אחת ,אם אתה מרגיש שאתה מזניח ככה איזה חלק ספציפי בחזה שלך (נגיד חזה עליון ) באימון השלמה שלך לחזה תעשה רוטציה בין התנועות לחיצה האלו .

בנוגע לאימון השלמה שאתה עושה ? באופן עקרוני זה רעיון טוב ,ואני מאמין גדול בשיטה הזאת ,הבעיה היא שבחרת שתי קבוצות שרירים די גדולות בבת אחת,תבחר קבוצת שריר אחת ,ותקדיש לה אימון נוף במשך החצי שנה הקרובה ,בחצי שנה שאחריה ,תקדיש לקבוצת שריר האחרת. הרעיון המרכזי שלך זה התאוששות ,אם אתה לא מסוגל להתאושש מהאימונים שאתה עושה ,אתה לא תגדל ,נקודה.

בסופו של דבר הכל נראה די סולידי ,הבעיה הכי גדולה שלך זה שאתה מנסה לעשות קצת יותר מדי בבת אחת ,פיתוח גוף זה ספורט של זמן ,ואלא אם כן יש לך סופר גנטיקה ,הכל דורש תיכנון נכון והרבה סבלנות.

שיהיה בהצלחה !
קודם כול אני שמח שאהבתי תקטע של להכניס עוד אימון לשריר.
עכשיו בחזה אתה אומר יעני נגיד להוריד תרגיל של החזה תחתון?
אם כן אז ציך גם בטלח להוריד מהגב והרגליים שהיה שווה בסטים של שריר בגדול ושריר קטן לא?

דבר שני
בקשר לעשות תאימון השני לשריר אז רק חזה אימון או אולי אני יעשה חזה ויד אחרוית?(גם היד האחרוית שלי די חלשה)
תודה tipakess