אשכול: אימוני ריצה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-07-08, 12:01   #3
Arnav_Kipod
חבר פעיל

חדר כושר: נאוטילוס

איפה אתה רץ? תראה עם אתה רץ בחוץ,על המדרכה, דבר ראשון,תבין שזה לא טוב לגב התחתון שלך,ואתה סתם תצא עם פציעות,בגלל שכל צעד על המדרכה זה סוג של "זעזוז" לגב התחתון,הוא משמש כסוג של "בולם זעזוים" ולכן ממש לא מומלץ לרוץ על מדרכה.(יש מלא סיפורים על אנשים שהתאמנו לצבא ובסוף דפקו את הברכיים או את הגב...)
אם אתה רץ במגרש מיוחד שנועד לריצה בבית ספר,או על דשא זה יותר טוב,אבל זה לא מה שיבנה לך את הכושר לצבא,כן אולי תיהיה לך סיבולת אבל זה לא מספיק.
אתה צריך לעשות אימונים אנ-אירובים.
נורא מומלץ לעשות את האימונים על חול ים,כי אם אני יודע נכון,כל הגיבושים עם על חול ים,ולרוץ על דשא ועל חול ים זה שני עולמות שונים.
אז מה אני ממליץ לך?
תראה,דבר ראשון כדי לך להרשם לקבוצת כושר קרבי,כמו יובל עילם או משהו,שם אתה תקבל מושג באמת מזה כושר צבאי,ומזה סיבולת. (שם גם אתה מתאמן בקבוצה ככה שאתה תדע איפה אתה עומד ולא תרוץ ספרינטים לבד)
בנוסף לזה,כמו שאמרתי אתה צריך להתחיל לעשות אימונים אנאירובים,היינה פרק מתוך ספר טוב,שמסביר על אימונים אנאירובים:
http://www.meckel-fit.co.il/example.htm
וככה אתה תשפר את הספרטנים ואת הסיבולת...

מקווה שעזרתי...

עריכה: אני רק רוצה להדגיש,שלדעתי,אתה כן תשפר את הסיבולת אולי את המהירות אם תמשיך להתאמן כמו שאתה מתאמן עכשיו,אבל זה ממש לא מה שמחפשים בצבא או ביחידות המובחרות. בקבוצת כושר קרבי,אתה תקבל מושג של מזה לסחוב אלונקה,ומזה לסחוב שקי חול הגב ואיך לתת את ה100% שלך..לכן ממליץ לך לבוא לאיזה קבוצת כושר,אפילו רק אם לשעורי ניסיון.