צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-03-09, 22:14   #457
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי רועי ב.א צפה בהודעה
אני ישמח אם תוכל לענות לי על כמה שאלות...

1. היום פעם ראשונה עשיתי bench press.. אני עושה תרגיל ראשון באימון חזה 8x4.
בקיצור..אני עובד עם משקל ממש נמוך....לא יודע ויש לי חזה יחסית טוב ועם משקולות אני עושהי חסית בסדר ואני לא מבין איך זה שאני בקושי מצליח לדחוק 35-40 ק''ג ל8 חזרות...
יכול להיות שזה תרגיל יותר קשה?או שצריך לפתח יחד עם המשקל את הטכניקה בתרגיל ורק אז המשקלים יעלו?
היום היה לי אימון לא משהו בכלל הוציא לי תחשק לחיות חח המשקלים ירדו יחסית כנראה בגלל שירדה לי המוטיבציה בבנץ' פרס...

2. אם יש לי פלג גוף תחתון (רגליים) הרבה יותר חזק מעליון אז יהיה לי יותר קשה במתח (הרי זה עובד על גב והרגליים שלי יחסית גדולות מאוד אז יכול להיות שזה יותר קשה לעצמי להרים ? )
כי מוזר יש כאלה שאני הרבה יותר חזק מהם מבחינת גב והם עושים יותר ממני מתח (הרבה יותר)

3. דבר שלישי איך זה הגיוני שאני שוקל 55-56 על 1.61-2 בערך ואני על אחוז שומן נמוך?(ואני יחסית בלי מסה עכשיו אני מפתח מסה)...

4. אפשר להיות מפתח גוף טוב כשיש לך רגליים הרבה יותר חזקות מפלג גוף עליון?

יש לי עוד כמה אבל אני מעדיף שקודם תענה לי על אלה אני לא רוצה להעמיס יותר מידי
תודה!
1 ) אל תצפה להצטיין במשהו פעם ראשונה שאתה עושה אותו ,עוד לא יצא לי לשמוע על אף אחד שנכנס לחדר כושר ובפעם הראשונה שהוא עשה איזשהו תרגיל הוא עשה משקל מטורף ,בינינו ? כשאני רק התחלתי להתאמן אכלתי חרא מלדחוק 40 קילו גם ,זה בסדר ,כולם מתחילים איפשהו.

2)יכול להיות שיש לך בעיה ספציפית במתח ,או שאולי החבר'ה שעובדים איתך מקפידים פחות על טכניקה במתח ,אני יודע על עצמי שאם אני עושה מתח סתם בזריקת זין אני יכול לעשות 20 חזרות בכיף,אבל כשאני מקפיד על ירידה מבוקרת וכיווץ טוב בעליה אני בלחץ מצליח 10 ...לא רואה קשר בין המסה שיש לך ברגליים ,בסופו של יום אתה סוחב את המשקל של הגוף שלך,הפיזור שלו לא נראה לי קריטי לנושא,אבל יכול להיות שאני טועה (כן ,גם זה קורה מדי פעם )

3) ענית לעצמך חביבי,אתה 55 קילו ,מה ציפית ? שיהיה לך אחוז שומן של גבינת צ'דר ?

4)לא ,פיתוח גוף זה פונקציה של הרבה משתנים ,ביניהם סימטריה ופרופורציות,אם הגוף שלך לא שלם ובנוי בצורה לא סימטרית ,אתה לפי הניקוד פחות איכותי.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט