אשכול: במה טעיתי?...
צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-07-08, 17:25   #56
Pro_XXL
Banned

1.שלא הלכתי מההתחלה לאיאל חסון:carry86w: וככה אם הייתי אצלו הייתי מגיע מוכן לתחרות בשנת 2007 וניראה כמו באדיבילדר ולא כמו איזה סתם בחור גדול ולא חטוב אם צבע מגעיל ולא אסטתי ולא יבש בשיט. ולא מבזבז תזמן תכסף ואת הבריאות שלי לחינם.
2.שבמשך כל האוף סיזן שלקחתי אחרי התחרות של ifbb 2007 התעסקתי רוב הזמן בכוח יותר מאשר באיכות
3.שעליתי לא מוכן לתחרות ב2007 טעות מבחינה מקצועית אבל לפחות למדתי מזה לעמוד על במה ומזה באמת באדיבילדינג וקבלתי הרבה מודעות לספורט אחרי האירוע הזה למרות שניראתי חרא
4.שבמשך האוף סיזן שלקחתי אחרי התחרות של ifbb 2007 עבדתי נטו על כוח ולא הייתי מודע כלכך לעובדה שאני צריך לשפר את האיכות של השריר מעבר לכוח שלו
5.שחדשתי מנויי בנפשונית אחרי מר ישראל 2007 במקום ישר לחדש בחיטובים
6.שבחיטוב ל2007 מחוסר ידע ועזרה אכלתי קוטג' ומוצרי חלב לקראת התחרות כמו אידיוט
7.שבתקופה שהתחלתי להתאמן אם אתם הולכים ממש רחוק הייתי עובד תקופה מסוימת כל יום על חזה והבייספס כי הייתי עצבני שהמקומות האלו לקויים אצלי ולא הייתי ממש משקיע בשאר האימונים
8.שלא עבדתי על הבטן שלי במהלך כל האוף סיזן וצפיתי שהיא תיתפתח רק מדדליפט ומסקוואטים כבדים
9.אם מזכירים חומרים אז הייתה טעות לא לקחת GH במהלך האוף סיזן הזה שלקחתי לפחות אז הייתי מגיע לאחוז שומן יותר נורמלי ולא עולה ל33 אחוז גודל לא גודל החיטוב הזה היה קשה וארוך מאוד.
Pro_XXL מנותק   הגב עם ציטוט