אשכול: ביקורת
צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-05-08, 22:34   #48
alfi
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלalfi

כללי:: אני? אלפי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tomerA
כן אבל כאן אני לא מדבר על מאמר באיזה אתר בריאות.
זו הייתה פגישה מקצועית שאמורה לכוון אותי.
בקשר לשומן למשל שאלתי אותה שאלה תאורתית אם לבן אדם יש הוצאה קלורית ל 1000 קלוריות ביום והוא יאכל 900 קלוריות רק משום האם הוא יירד במשקל? היא התחמקה מהשאלה והתעלמה ממנה.
לא שאני באה להכשיל אותה או משהו אבל אם היא כיביכול יודעת יותר ממני למה היא לא יכולה להסביר לי איפה הטעות שלי ולתקן אותי?
תומר תצא מנקודת ההנחה שהיא מתעסקת ברוב המקרים ובכל יום סטנדרטי עם אנשים חסרי נסיון וידע בתחום שרואים בה כאוטוריטה מקצועית נטולת ספקות.
למען האמת לדעתי הייעוץ התזונתי מלכתחילה היה נדון לכשלון כי היא לא מה שאתה רגיל לשמוע ולקבל,היא לא בעד אבקות ותוספים,לא בעד מחזוריות של חיטוב ועלייה במסה,ממש לא בעד הרעיון של פיתוח גוף.
מה שכן לדעתי,היא הייתה יכולה להרשות לעצמה להפגין את הידע שלה שכן מצבים כאלה הם אידיאליים,אתה מתווכח לא מאמין אז חובתה להוכיח את צדקתה כאשת מקצוע ונותנת שירות,וללא ספק שפה היא נכשלה.
משה צודק בעניין שיש כאן התלהמות של אנשים שפוסלים ישר אותה ואת עמיתיה,וכן אם אני יעלה עכשיו שאלה לחלל האויר על תהליכים מטבוליים-פיזיולוגיים-ביוכימיים הרוב לא ידעו כי זה קל לזכור ערכים תזונתיים של חביתה אבל יותר קשה להבין את הדברים לעומקם.
alfi מנותק   הגב עם ציטוט