צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-10-16, 12:43   #2017
Idan Golani
חבר פעיל

הסמל האישי שלIdan Golani

סמולוב סקוואט וסמולוב ג'וניור לבנצ' פרס

Intense Cycle סה"כ שבוע 12 אם לא יותר כי בד"כ יצא לי להתאמן 3 פעמים בשבוע, שלישי

סקוואט: 60, 100, 120, 140ק"ג ל3, 160ק"ג ל3, 180ק"ג 5*2, 190ק"ג 4*3!!!!!! :O :O :O
סמולוב ג'וניור לבנצ' פרס סייקל חמישי שבוע שני אימון רביעי: 72.5, 112.5, 130ק"ג 3*10!!!!!! :O :O :O

הסקוואט היה כבד נורא, רק המשקל על הגב הרגיש לי כמו טון ועוד לתת עם זה 4 חזרות ל3 סטים בכלל, מדבר כמובן על ה190 4*3, ה180 ל2 סטים של 5 עבר בסדר גמור להפתעתי הרבה טוב נו נתתי עם זה כבר נפח והגוף התחזק אז מן הסתם....אבל ה190 הרגיש גיהנום עלי אדמות, גריינד מטורף בכל חזרה וחזרה, התפללתי כבר שזה יגמר ובסופו של דבר נגמר חח נותר לי עוד אימון אחד שהולך להיות די קליל האמת וסיימתי עם הסמולוב, עדכון הבא אני יאמר מה התכנון הלאה עד התחרות ככל הנראה אני אנסה לקבוע יעד לשבור את ה4*3 עם ה190 ולהגיע ל195, כמובן שאין טעם בנפחים וכו... כי מיצינו והתקדמתי נורא וגם סיימתי סייקל של סמולוב רצחני שרוב רובו היה נפח מטורף לפחות בהתחלה, ננסה עד התחרות לשבור את השיא שקבעתי להיום וגם לפני תחרות אז יצא בסדר שניתן משקלים גבוהים לטווח חזרות נמוך יותר, כנראה שאני יעבוד גם על דדליפט 5*3 שבו אני אנסה להגיע ליעד של 200+ שלא אמור להיות בעיה כבר עשיתי זאת אבל מכיוון שהיו לי 3-4 חודשיים בלי דדליפט אז נצטרך לעבוד על זה כמו שצריך ואולי המטרה של הרבע טון דדליפט לא תתקיים כרגע אבל נחיה ונראה....בנצ' ממשיך כרגיל עם הסמולוב והיום הרגיש כבד ה130 ל10 סטים של 3 אבל כבר עשיתי זאת בסיום סייקל קודם או לפניו אז בסדר אבל כבר מרגישים את הקושי ואולי סייקל הבא נעלה ב5ק"ג סה"כ.
טוב אמרתי בהתחלה שאני אעדכן פעם הבאה לגבי ההתקדמות הלאה אך יצא שכבר הודעתי על זה כרגע חח
לסיום, בהחלט ניתן לומר שסרגיי סמולוב אם היה יכול היה נותן לי מדליה על האימון הקטלני ביותר שהיה לי עד היום!
Idan Golani מנותק   הגב עם ציטוט