צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-11-07, 21:38   #10
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי androtest
toxicity, אני רוצה לראות אותך אוכל 2 ארוחות ביום... אתה מסוגל לזה?
Bullet, ספק בעיני אם כותב הכתבות אי פעם הרים משקולות, מלבד ספרים.

אני אומר את זה חד וחלק- לאכול 2 ארוחות ביום. זה לא מתאים לבן אדם שמתאמן !

עברתי את הוויכוח הזה עם הרבה תזונאים, נטרופותים מפתחי גוף ואחרים. מיאיר להב, מקס שמעיה, לבנה שביט, צחי כנען ומרצים בוינגייט וב"שיאים" (השלוחה של וינגייט) ...
חלקם הפתיעו אותי שהם מאוד מעודכנים, אבל גם הם הסכימו שזה מאוד לא ריאלי. אף מפתח גוף לא יכול להתמודד עם 2 ארוחות ביום.

בואו נצאה לרגע מכל הנושא התאורטי של המחקרים ונחזור לעולם האמיתי, זה שאנחנו חיים בו.
אתה קם בבוקר- אתה חייב לאכול משהו , לא? זו כבר ארוחה 1.
לפני אימון, אתה חייב לאוכל משהו? לא תלך על בטן ריקה.... ארוחה 2.
לאחר אימון, לא תאכל משהו? שייק לפחות ? ארוחה 3.
לפני שינה, אני חייב לאכול משהו, אחרת אני מתהפך בלילה מרעב. ארוחה 4.
ומה עם בין לבין? בקלות הגעתי ל 4 ארוחות ביום. בקלות.

נניח, אני צריך לאכול 4000 קלוריות ביום. אתם יודעים מזה לאכול רק 2 ארוחות ביום? כל אחת 2000 קלוריות? הרי זה לא נורמלי? אחרי ארוחה ממוצעת של 600-700 קלוריות אני כבר די מפוצץ.
גם בחלוקה ל 4 ארוחות קשה לי להסתדר, 4 ארוחות של 1000 קלוריות זה גם יותר מידי לארוחה. פשוט לא ריאלי.

אני לא אומר שהמחקרים לא נכונים, חס ושלום. אני אומר שהם לא ניתנים ליישום. אני לא אומר שיותר ארוחות ירזו אותך יותר מהר, אבל הם בהחלט יעזרו לך לשמור על רמות סוכר מאוזנת ולשלוט יותר בתחושת הרעב. אלו מחקרים, הם נערכו בתנאים ספציפיים מאוד.

BIGIT, NIGH WOLF, DBOL, יואב טל, ארבל, אביב עומר, האדמור, גדי, לוליק,מאור, עמית כל המתחרים הרציניים וכל הספורטאים האמיתיים, כל אלו שיש להם ניסיון תאכלס.
תשאלו אותם ותראו שהתגובה שלהם תיהיה זהה לשלי... לא ניתן לעשות זה.
הם מדברים מניסיון! ואין חכם כבעל הניסיון.
כותב המאמר הרים משקולות בחייו וסביר להניח שקרא יותר חומר בנושא משאי פעם תקרא בכל חייך, אז תן קצת כבוד למי שמבין יותר ממך.

לא צריך להתייחס למפתחי גוף כאילו הם חייזרים, זה שאתה בא 3-5 פעמים ביום למכון ומרים כמה ברזלים מסכנים לא אומר שאתה חיה אחרת. למה לאכול 4000 קלוריות? למה לא 2500? למה לא 2000? למה לא 1500 אם זה חיטוב?

אתה אומר שהמחקרים לא נתונים ליישום, ואני אומר לך שהם כן נתונים ליישום, אם היית קורא את הבלוג שמופיע בהודעה שציטטתי תווכח שזה ניתן ליישום ועוד איך.
אף אחד לא דיבר על נוחות, ביגביט טוען שחייב הרבה ארוחות כדי לזרז חילוף חומרים וכדי לעלות נקי וכו' ותראה איזה כתבה מטומטמת הוא מביא לנו, כתבה שאומרת שחייב לפחות 50% פחממות בתפריט כדי לשרוף שומן כמו שצריך...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bigbit
הוצאת לי את המילים מהפה
זה נכון
מעבר לכך אני חייב לציין שריבוי ארוחות מגביר קצב חילוף חומרים וזה דבר מוכח
אני בכלל לא מאמין לטענות שמעלים לפורום שזה שטויות
גם הקפצת החזה מעלה את חילוף החומרים. ויש מחקרים על כך.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט