צפיה בהודעה בודדת
ישן 28-01-10, 18:17   #9
pala
ת.נ.צ.ב.ה

עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eden.b. צפה בהודעה
אל תשלול שום תכנית אימונים אחי...
דבר שני:אם אתה לא יכול להעמיס על הרגליים בצורה משמעותית (בפלג גוף תחתון), תתרכז יותר בפלג גוף עליון.
תבנה לך תכנית ab או abc שמרוכזת בעיקר על פלג גוף עליון, ותכניס אימון או שניים בשבוע לרגליים עם משקלים בינוניים כדי לשמר את המסה ברגליים ואתה יכול גם אפילו להגדיל את המסה ברגליים (באופן לא משמעותי כמובן) ע"י כך שתאכל טוב תתאמן אפילו לא בעצימות גדולה וחזקה אלא יותר ע"י אימון חזק ואינטנסיבי בפלג גוף עליון שיפריש הורמוני גדילה שככה גם הרגליים יגורו ויגדלו.
חשוב:לא להיות בחיטוב! תמיד מאזן חיובי כדי להתאושש מהאימונים וכדי שלא תגרע את הפציעה.
ללכת לאורטופד באופן קבוע.
לדאוג לאימונים בינוניים לרגליים לטווח חזרות של 10 ומעלה אפילו כדי לנסות לשמר וכך אתה מטפל בפציעה שלך גם (ולכן סקוואט כן מרפא).
והכי הכרי הכי חשוב! אימונים חזקיים על פלג גוף עליון!!! אל תפחד להוסיף משקל למוט!
תודה על התגובה, רק יש להבהיר כמה דברים:
יש לי ניסיון לגבי אימונים, תזונה וכול, הבעיה היא שיש לי 0 ידע לגבי בניית תוכנית אימונים. ברגע שיש לי תוכנית אימונים טובה, לאחר חודשים(או עד שאני נתקע) אני לא יודע מה לעשות, לאיזו לעבור

אני יכול להעמיס על הרגל בצורה מסויימת, אולם בסקוואט זה יותר רציני בגלל שכשאני יורד, זה ממש על גבול הפציעה( ז"א שאני בכיף יכול לפצוע את הברך שוב) ולכן אני נזהר.
ציינצי את הפציעה שלי רק כדי לשלול ss כרגע, ולכן אני מבולבל אם רק ab יביא אותי לתוצאות טובות (ואין אני יכול לעשות וריאציות איתה? רוב התוכניות הן פשוט אותו דבר)