צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-03-07, 01:40   #19
SiX PACK
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nimrod
לעזאזל כל תרגיל משפר כוח ומסה.
אין דבר כזה עיצוב או תרגיל מעצב, אם הגדילה של השרירים תיהיה מעוצבת יפה זה תלוי בגנטיקה ברגע שנולדת.
אין תרגילים מעצבים טרייספס, יש תרגילים שעובדים על הטרייספס - מוסיפים לו שריר וכך הם גדל, אם הוא גדל יפה או לא זה גנטיקה.
תעבוד על הטרייספס - תאכל מעל התחזוקה - תנוח ותישן - אז הטרייספס יגדל, אחת הדרכים לעבוד על הטרייספס זה שכיבות סמיכה.

בקשר לכוח, קצת קשה לעלות בכוח משכיבות סמיכה, כי קשה לשים על הגב כלכך הרבה משקל, אבל אפשר לעלות בכוח משכיבות סמיכה אם ממש רוצים.
נמרוד כל מה שאתה אומר נכון, אבל שום דבר לא סוטר את מה שאמרתי... ובהחלט יש תרגילים שיותר מעצבים את השריר מאשר בונים ומפתחים אותו..

כשאני אומר כוח אני יותר מתכון לכוח סיבולת מכיון שכשאתה עושה שכיבות שמיחה אתה מבצע הרבה חזרות (אם אתה לא מוסיף משקל על הגב) וזה מאפשר לך לשפר את כוח הסבולת שלך וכשאני אומר "עיצוב" זה כשאתה עושה תרגיל כלשהו שמאפשר לך לבצע הרבה חזרות (כמו שכיבות שמיכה למשל) אז זה יותר מעצב את השריר מאשר בונה אותו, אני לא יודע אם אתה מבין למה אני מתכוון, בכל אופן מפה אין למה להמשיך לדון בעניין אני פשוט הבאתי עוד נקודת מבט וזה הכל...

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט