צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-01-13, 18:40   #1
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן
ברירת מחדל פרסום נרחב ראשון על היוזמה של סטיבן בדגר ואיגוד ibff

סטיבן בדגר מארגן את התחרות הראשונה של איגוד ibff בישראל.
התחרות תתקיים ב 4 במאי הקרוב בנצרת עילית.
מדובר באיגוד חדש שפועל בהצלחה בשנים האחרונות.
לפני כמה חודשים השתתפו לראשונה במסגרת הזאת כמה ישראלים, בהם תמיר עבוד חזי יריב ובדגר עצמו, שעמד בראש המשלחת.
בדגר, חובב מושבע של הספורט השיג את הזכויות לייצג את האיגוד בישראל.
במקביל הקים עמותה, במטרה לקדם את הנושא.
לדבריו, הבשורה הגדולה שלו לספורט היא השאיפה לקדם ספורטאים לחו"ל.
הוא טוען שאין לו כוונה להתחרות באף איגוד קיים אחר, וכמו כן: הוא אינו מעוניין בשקל אחד לכיסו.
נכון שזה נשמע טוב מידי, אבל מגיע לבחור קרדיט, ואני מתרשם מכוח הרצון שלו.
כדאי לתת לו צ'אנס.

הינה מה שהוא אמר לי לפני כמה ימים: "הרעיון שלי הוא נטו לטובת הספורטאים. אני לא רוצה כלום לעצמי, אלא לתת לאנשים הזדמנות. אם העמותה תצליח ותרוויח, הכול כולל הכול יחזור לספורטאים ואני אוכל לממן להם תחרויות בחו"ל. כבר בתחרות האחרונה סייעתי וסבסדתי למתחרים את היציאה. אני מצהיר שהכל יהיה שקוף וגלוי, כולל הרווחים וההכנסות שיהיו כאשר יהיו. לפי החשבון שלי אם אני ממלא אולם יהיה לי מספיק כסף לתמוך במשלחת שנוציא לחו"ל. בנוסף, יהיה פרס כספי. כמה? אני לא יכול להגיד כי הכול כרגע בחיתולים.
זה תלוי בחסויות שנגייס, מבחינתי הייתי רוצתה לתת כמה שיותר. המתחרים עצמם לא ישלמו. אני חלילה לא אגביל אנשים להתחרות באיגודים אחרים. אני חושב שזו חוצפה להגיד דבר כזה בכלל: מה, קנית את הספורטאי? הספורטאי מתכונן על חשבונו, לאיגודים אין שום זכות עליו. כיוונתי את התחרות למאי כיוון שזו העונה שבה יש תחרויות בעולם. בשום מקום לא מקיימים תחרויות בקיץ, רק בישראל. בעולם התחרויות במאי יוני או באוקטובר נובמבר.
לכן אני לא מצפה שאדים יתכונן רק לתחרות שלי אלא שבמקביל הוא יהיה מוכן לתחרות בחו"ל, שזו המטרה. אנשים פה יתקדמו רק אם ייצאו לחו"ל ובכוונתי לאפשר להם את זה. עוד מטרה שלי היא להביא לכאן תחרות בינלאומית, שתתקיים לראשונה בישראל וספורטאים שלנו יתחרו עם ספורטאים מחו"ל, יקבלו הזדמנות ותהייה חגיגה גדולה".

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט