צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-08-10, 04:55   #1
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla
ברירת מחדל תזונה מוגבלת לאימוני כוח פלוס תרגילי עזר

שלום לכולם,
כרגע אני מתאמן בתוכנית x שהיא אנטי התיאוריות שלכם, לא נכנס לזה.
בגדול נמאס לי לרדוף אחרי הזנב של עצמי בתקופות של מאסה-חיטוב לעד, ואחרי שאני מסיים את החיטוב הנוכחי (רואים את הסוף..) הכוונה היא להתחיל 5x5 ליניארית ברגע שאני אסיים את החיטוב.
כמה דילמות-
המטרה היא חד וחלק לשמור על אחוז שומן נמוך, מובן וברור לי שזה יפגע לי בהתקדמות. אין לי ספק, אבל אני לא ממהר לשומקום והמטרה היא להתאמן בשביל הכיף וההשגיות. ראיתי מליון דעות לכאן ולכאן החל מad ועד אנשים שאומרים שבלי פחמימות = אין כוח.
אני רוצה לבנות תפריט שיהיה טעים מצד אחד (המבורגרים, נקניקים, גבינות, גם מעט פחמימות וכו') שיהיה מעט גמיש ואוכל להתאים ארוחות בחוץ מדי פעם וכו' ומצד שני שיהיה מאוזן ושקול על מאזן ניטראלי (כרגע, אולי בעתיד חיובי מתון)
איזה יחס חלבון : פחמימה : שומן אני צריך לשאוף? האם יש צורך בהעמסות?
ואני לא שחיף שלא משמין ויהי מה, אני משמין אומנם לא בקלות מאוד, אבל בוא נגיד שבחיטוב האחרון הורדתי כבר 15 קילו כלומר לא היה חסר לי שומן...

לגבי תרגילי עזר - החלקים היחידים שאני כן רוצה לתת להם היפרטרופיה זה החזה והכתפיים שקצת בפיגור, איזה תרגילי עזר מומלצים? שלא יפגעו בהתקדמות כמובן...

חשבתי להתחיל מקצת ss אבל אני לא חושב שאני יאכל מספיק כדי לתת התקדמות טובה בתוכנית הזאת, מה גם שאני לא עונה על ההגדרות שלכם של מתאמן מתחיל.. (סקוואט עד 1.5, דדליפט עד 2.0)

אשמח לעזרה,

אופיר.
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט