צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-08-10, 22:44   #13
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Scylla צפה בהודעה
יש לאירובי עוד יתרונות מעבר לשריפת קלוריות... ת'כלס בחיטוב זה מה שעזר לי לשבור את התקיעה, ואני בגרעון תמיד...

לא קשה להכניס הרבה חלבון, כרגע אני שוקל מעט (75) וגם ככה אני חי עכשיו על חלבון בעיקר, לא בעיה לדחוף בשר / ביצים / גבנ"צ... נראה לי שזה מה שאני אנסה. נראה איזה סה"כ קלורי זה יתן לי.

לא אמרתי כמה אני עושה סקוואט... שאלתם רק על הבנץ' והפרס. ואני גם לא מתכוון להגיד כדי לא להכנס שוב למעגל ה"תעלה סרטון"... אתה מוזמן להאמין שהמשקל סבבה ואתה מוזמן להאמין שאני מרים מוט ריק זה לא באמת משנה לי.

1. מה עושים משקולנים שצריכים להשאר בקטגורית משקל? אני מודע שזה יפגע לי בהתקדמות, לא אמרתי לעשות ליניארית בלי פחמימות בכלל ובחיטוב, שאגב אנאבוליק די טוען אחרת...
2. אני עכשיו 3 חודשים חווה אימונים עם מאזן מאוד שלילי ופחות מ50 פחמימה, ואת האמת ירדתי 15 קילו ובדדליפט אני עומד 2-3 חזרות פחות מהשיא על אותו משקל, וסקוואט חזרה אחת פחות מהשיא על אותו משקל, וזה על תזונה על הפרצוף מבחינת פחמימות ומאזן קלורי.
3. אל תהיה כ"כ חד משמעי. עובדה שבתוכנית הנוכחית כן הצלחתי לשפר המון את החזה בגלל ששיניתי כמה דברים, כל היופי באימונים זה לנצח את הגנטיקה ולעשות את מה שלא חשבת שאפשר, השאלה איזה תרגילי עזר כ-ן יתרמו להיפרטרופיה ברמה כזו או אחרת בכתפיים ובחזה.
4. מן הסתם אם אני עושה תוכנית כוח המטרה היא להתחזק, בכל התרגילים...
5. למה גרועה? כי אני רוצה לשמור על א.ש נמוך ולא בא לי לחיות במאסה / חיטוב כל החיים שלי שבוא נודה לא כיף לא כאן ולא כאן ... סה"כ מטרת האימונים היא - כיף. לא יהרוג אותי לא להגיע לעולם לדדליפט 250... חשוב לי לשמור על המצב הקיים ולהתאמן בשביל הכיף, מה שעושה לי כיף זה סקוואט דדליפט וכו', אמרתי מראש שאני יודע שתזונה מוגבלת תמזער את ההתקמדות וזה מובן וידוע לי. השאלה איך אפשר לשלב ביניהם על הצד הטוב ביותר.

משקולנים חותכים במשקל אם צריך, אבל הם עושים את זה פשוט כי בקטגוריה גבוהה יותר לא תמיד יהיה להם מה למכור.

אף אחד לא דורש ממך לעשות x משקל בתרגיל, אבל להגביל לעצמך את התוצאות מראש זה מיותר.

אף אחד לא יגיד לך מה לעשות, אבל תכניות כאלה הופכות לפחות אפקטיביות כשאתה לא אוכל. באימונים עצימים צריך אוכל.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט