צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-09-06, 20:51   #1
אין סוף לחיטוב
חבר מתחיל

ברירת מחדל צריך עזרה בסוף שלב החיטוב מאנשים עם ניסיון

טוב זה עומד להיות קצת ארוך מקווה שיש לכם סבלנות.. אשמח לקבל תגובות מכל יודע דבר אבל אני מעדיף לשמוע על אנשים שעברו חיטוב מניסיון אישי (כמה שיותר דומה לשלי עדיף)

אז ככה לפני שנים רבות היה לי עודף משקל רציני (20 קילו +)... רזיתי.. התחלתי להתאמן.. בשנה האחרונה החלטתי לקחת את האימונים ברצינות

לפני חודשיים בערך הגעתי למסת שריר שרציתי והחלטתי שזהו, בפעם הראשונה בחיי אני עומד להגיע לחיטוב האידיאלי כדי שלפחות פעם אחת הכל יראה כמו שצריך

אז התחלתי לספור קלוריות/חלבונים/פחמימות/שומנים ומאז אני משתדל להקפיד.. האמת היא שאולי לא בדרך הבריאה ביותר (יש הרבה ימים שבהם אני לא אוכל יותר מ20 גרם פחמימות), בד"כ הייתי אוכל בין 600-800 קלוריות ביום למשך כמה ימים ואז מפצה על זה ביום של "שחיטות" (2500+ קלוריות) אבל בכל מקרה התוצאות מיהרו להגיע

בקיצור הגעתי לשלב הסופי, 2-3 קילו שנותרו (לפחות כך אני מאוד רוצה להאמין) אחרי חודשיים ארוכים ומתיששששששששים שבסופם אני במצב שקרוב מאוד ללטפס על קירות. כבר עברתי כמעט הכל, כמו למשל ימים בודדים של: עייפות, חוסר שינה, הפרעות ביציאות, סחרחורות, שתיית מים מטורפת (מעל 10 ליטר ליום) ... בקיצור, מה לא עוברים בכדי להגשים יעדים

ועכשיו, סוף סוף הגעתי לשאלה המרכזית... אני מרגיש שהגעתי לתוצאות שמספקות אותי (רואים את הקוביות, ורידים בולטים בערך 24/7, שמרתי על מסה מכובדת) פרט ל... מתניים הנוראיות שמסרבות לעזוב!! (וגם הבטן התחתונה שעדיין בולטת כשאני לא מכווץ את השריר אבל זה בקטנה)

אז השאלה היא... האם זה קשור לעובדה שהתחלתי עם עודף משקל רציני? כאילו זה מסוג הדברים שמרגע שאתה מקבל אותם אין אפשרות להחזיר? אולי זה גם גנטיקה? מה שזה לא יהיה המצב ממש מוזר כי בכ-ל שאר חלקי הגוף אני ברמה מאוד משביעת רצון ורק לא שם (כלומר חוסר פרופורציות בולט בפיזור השומן, אם יהיה צורך אני יכול לצרף תמונות להראות עד כמה זה מוזר)

בכל מקרה..... מה לדעתכם אני יכול לעשות? יש תזונה קיצונית לשלב הסופי הזה? אולי סגנון אימון מאומץ יותר? מישהו שאולי עבר משהו דומה מניסיון אישי? יש לציין שאירובי לא עשיתי עד לפני שבועיים ומאז אני עושה ריצה+הליכה מהירה במשך כ25 דקות (בהתחלה תחושת החיטוב הייתה פנטנסטית אבל עכשיו אני מרגיש כאילו האירובי אפילו הורס?!)

מקווה שלמישהו תהיה סבלנות לקרוא את כל זה תגובות יתקבלו בברכה
אין סוף לחיטוב מנותק   הגב עם ציטוט