אשכול: אלי האנה
צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-11-09, 02:05   #23
hachem-01
מר דרום 2010,מר דרום 2009, מר צפון 2009, סגן מר ישראל במשקל כבד IFBB 2009

הסמל האישי שלhachem-01

כללי:: הבורר
עוסק ב:: מגדל סוסים -אבטחה
חדר כושר: חסוי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danino צפה בהודעה
אחי אתה לא מבין כלום מהחיים שלך זה בושה אפילו לדבר על אלי האנה ועמית ספיר באותו משפט עם תראה את עמית עומד ליד אלי האנה הוא יהייה נראה כמו הביצה שלו, אלי האנה הוא הבודיבילדר הכי טוב שהיה פה בארץ, ומבחינת גודל הוא נופל מאף אחד גם באוליפיה,
לגביי עמית ספיר היו ויש בארץ מפתחי גוף טובים ממנו בהרבה כגון: ליאור גולדשטיין, מאור, אלון צוקרמן ועוד רבים וטובים....
תגיד לי מר בחור סליחה שאני שואל אבל אתה חמורררררררררררררררר?איך אתה מעז להגיד לאדם שאתה אפילו לו מכיר שהם לא מבינים כלום מהחיים שלהם ומי אתה האיש שהמציא את הספורט .?תגיע קודם ל3 % בהישגים מהאנשים האלה אולי תהיה לך זכות לדבר אבל עד אז תנסה לשקול מילים....אם אתה כזה גיבור גדול תסתכל לעמית בעיניים ותגיד לו שהוא מגיע לביצה של אלי האנה אני לא חושב שהוא יקבל את זה יפה לא בגלל הביקורת הגרועה.אלי היה ועדיין הספורטאי שהביא טכנית הרבה כבוד למדינה והוא עשה את זה בדרך שהוא ראה לנכון סינטול לא סינטול זה ענין שלו אישי אז תפסיקו לבלשט כי בתקופה שלו זה היה נפוץ מאוד ותהיו גאים שאחד משלנו באמת עשה את זה.לגבי השוואה בין ספיר להאנה זה פשוט לא ריאליסטי ואפילו עמית יודע את זה .עמית ומאור זה סוג אחר של בודיבילדינג זה משהו אחר חדשני יותר עם מודעות עמוקה יותר לספורט עם שיפוט שונה בתחרויות ומעל הכל שכחתם את עניין הקטגוריות.למרות שאני מת על עמית ועל מאור והם חברים יש להם עוד זמן בשביל להראות כמו אלי במיטבו אבל הם צעירים ממנו בהרבה אני מתאמן לפעמים עם עמית ואני אומר לכם השנה תצפו להפתעות חסרות תקדים במיוחד בארגון שלנו
hachem-01 מנותק   הגב עם ציטוט