צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-11-07, 19:55   #1
roi1234
חבר מתחיל

ברירת מחדל תת משקל צריך עזרה

שלום
אני בן 17 וחצי אני 169 ס"מ ואני שוקל 48 ,אתמול השתחררתי ממיון כי חשבתי כבר שהמצב שלי על הפנים אז החלטתי לעשות בדיקות וברוך השם הבדיקות דם והכל יצאו מצוינים.
אני לא ילד אכלן ואין לי ארוחות מסודרות , התחלתי לקחת את עצמי בידיים ולאכול כמה שיותר , דיברתי עם פסיכיאטרים שאמרו לי שבעיות כמו אנורקסיה נובעות מכיוון שה"רזים " מסתכלים במראה ורואים את עצמם כ"שמנים" יותר ממה שהמראה מראה , לי את האמת אני בכלל אבל בכלל לא חושב שאני שמן , להפך אני רוצה להשמין , היום אכלתי ממש מלא צ'יפס ( הרופאים אמרו לי לאכול תפוח אדמה כי זה משמין ) , נקניקיות , דגנים עם חלב , תותים , צנימים , ועוד כמה דברים , אני עדיין מרגיש שאני רעב , אבל אתמול בכלל לא אכלתי כלום , והיום אמרתי שאני לא רוצה לרדת עוד במשקל ואני יאכל כמה שאני יכול גם אם אני לא רעב.
השאלות שלי זה :
1) אתם חושבים שאם אני יאכל כמה שיותר אני יעלה במשקל? ( אני אף פעם לא הייתי שמן , הגוף שלי תמיד היה ככה , אבל לא המשקל )
2) איזה מאכלים יהיו טובים בשבילי כדי להשמין ?
3) אפילו אם אני לא אוכל סדיר ( הכוונה שאני פשוט אוכל , אני לא עוצר את הגוף מלקבל אוכל , אני לא פוחד להקיא ואמרו לי שכמה שיותר לאכול ככה יותר טוב ) זה יהיה בסדר לגבי עלייה במשקל?
4) אתם חושבים שיש לי אנורקסיה?
roi1234 מנותק   הגב עם ציטוט