צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-06-07, 01:44   #17
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

מבחינתי התחרות ההיא היא היסטוריה.
בגדול הייתי חטוב ויבש למעלה ולא הייתי חטוב מספיק למטה.
לגבי כל ההשוואות, את זה אני משאיר לשופטים.
אני אקח מהיום הזה את החיבוק האמיץ שלנו על הבמה - אחרי שהודיעו על המקומות ראשון, שני.
מה שאני יכול להבטיח לכם זה שבפעם הבאה שאני אהיה על הבמה לאף אחד לא יהיה ספק בכלום.
בגלל זה אני לא מתחרה השנה, למרות שהשגתי שיפור יפה מאוד במאסה ובמספר פרמטרים אחרים: אם אני לא בטוח שאפשר ללכת על הראשון חבל לי על הזמן.
חוץ מזה מגיעה לי שנה אחת של "אוף" - תנו לשבת בקהל בכיף ולעודד את האדמור.
השבוע השלמתי חיטוב קל לקיץ, ממש כפי שתכננתי - והגעתי ל 10 אחוז שומן על משקל של כ 84 קילו. הכוונה לעלות בחורף הבא לפחות ל 97 במאסה ואז לחטב עד הסוף ולהגיע למר ישראל 2008 80 יבש פלוס מינוס, כדי לקחת את הקטגוריה של העד 80.
אני והשותף שלי כבר הכנו תוכנית לחורף ואנחנו מתכוונים להפציץ משקלים ברמה כזאת שאנשים במכון המעפאן שלנו יטלפנו להזעיק מכבי אש.
לפעמים אני לא בטוח מי יותר מטורף מאיתנו אני או הוא, אבל מה שברור זה ששנינו מרוויחים כתוצאה מהקשר הזה.
בינתיים אני אהנה מכך שאינני חייב להגיע לאחוז שומן נמוך כל כך בקיץ הזה, ולשמור על 10 פלוס מינוס זו באמת שלא בעיה בשבילי.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט