צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-01-07, 21:44   #42
sustanon
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
יאלההההה יקנאי ימעפן תישב בשקט זה דבר ראשון!
אז ככה עכשיו תן לי להסביר לך הקריאטין אקסטרים יותר טוב ויותר משתלם מהקריאטין הפשוט אצלנו בחדר כושר יש כמה "שחיפונים" שלקחו אותו והיום הם לא כלכך "שחיפונים" הם אפילו גדלו ומאוד מרוצים מהתוצאה שלהם
גיל דוחף מה שמתחשק לו?מאיפה אתה מכיר את גיל יא חתיכת מסכן ????
אני אישית פציינט של גיל והיה מלא פעמים שרציתי לקנות תוסף תזונה מסוים למשל פעם רציתי לקנות איזה חטיף לעליה במסה שיהיה לי במקום ארוחה,עכשיו גיל היה יכול להגיד לי לקנות אבל לא הוא אמר לי גלעד אתה בחיטוב זה לא בישבילך!! זה ניקרא לעשות קופה?וחוץ מזה הידע של גיל הרבה יותר גדול ונירחב מהידע של חברי הפורום וזאת דיעה מקצועית בגלל זה שווה לפנות אליו בנושא!
זה כמו שתגיד למשל למה לי ללכת לבית ספר?!אני פשוט יכול לקרוא אנציקלופדיה כל היום בבית...אבל בבית ספר יש את המורים שהם בעלי מקצוע ויכולים ללמד אותך כמו שצריך ובדרך הנכונה ויעזרו לך להיתקדם!

קיצור אל תזיין בשכל וסע מהפורום הזה אם אתה ככה מלכלך על גיל לך תזיין זה הפורום שלו אם אתה שוכח..
קודם דבר יפה למה אני לא אחד החברים שלך באיזה זכות אתה קורא לי מסכן אתה בכלל לא מכיר אותי
וחוץ מזה למה אתה מקלל אני לא זוכר שקיללתי אותך...
עים אתה מחפש להיתחנף וללקק לגיל גרנות אין בעיה (שמתי לב שאתה מרבה לעשות את זה בכל היזדמנות שיש לך) אתה יכול לעשות את זה אבל זה לא המקום!! מצידי תן לו נשיקת לילה טוב כל לילה לפני שהוא הולך לישון בלי קשר לזה מעה אתה סניגור שלו??? הוא הגיב יפה מאוד בעצמו להמ שכתבתי אני בטוח שהוא לא צריך אותך בשביל זה.
אני ואתה עוד ניפגש
דרך אגב שכחתי להגיד לך משהו חשוב........... אתה על ה ז-י-ן שלי
sustanon מנותק   הגב עם ציטוט