צפיה בהודעה בודדת
ישן 01-09-08, 17:19   #12
snoop
חבר מתחיל

ציטוט:
כשאתה עושה שרירים, לפעמים יוצא לך פרצוף מצחיק כאילו אתה הולך להטיס מהתחת קקי במהירות 20 קמ"ש.
וכשאתה מתאמן החד"כ הפרצוף גם זז והפה מפיק צלילים יותר גרועים מסרט כחול גרמני...אז?
חוץ מזה, אתה יודע כשמתאמצים הפרצוף נראה כמו ספוג... אני יודע... כל אחד יודע... מי שיודע לא יצחק... יצחקו רק המפגרים... פוחדים מבורות??

ציטוט:
גם יש כאלה שמתביישים בפרצוף, או שיודעים שזה יהיה מוקד לדיון בנושא מאשר להתרכז בגוף.
אתה הולך לדון בפרצוף? אני הולך לדון? תכלס את מי מעניין הפרצוף.

ציטוט:
חוץ מזה, יש כאלה שאוהבים פרטיות לא אוהבים להיות חשופים מול כל העולם, פרצוף זה נקרא להחשף, גוף יכול להיות דומה לעוד מאות אבל אף אחת לא ידע מי זה עד שלא רואים את הפרצוף
אבל זה לא שזה אתר כחול... ומצתלמים בערום.. ופוחדים שהשכן יראה.... אז שכל העולם ידע שיש שלפרצוף הזה יש גוף מדהים... מה הקטע?

ציטוט:
השאלה היחידה שצריכה להשאל למה לעאזאזל זה מעניין אותך מה אנשים עושים?
שמע, זה מוזר לי... כאילו זה לא משהו שצריך להתבייש בזה.... נגיד אם היה לי פרארי, והייתי מצטלם לידו... חחח בחיים לא הייתי מסתיר תפרצוף שלי.

ציטוט:
בכל מקרה אין אף אחד מושלם ככה שמי שצוחק על פנים של מישהו אחר בד"כ יש לו פרצוף עקום בעצמו
סופסוף נאמר פה משהו חכם.

ציטוט:
כבר היה מקרה פה ...
שתמונה שלי , של סיקס פאק , ושל hhh (למי שזוכר)
פורסמה באתר של תיכוניסטים , ללא רשות
ובמקרה אני מכיר את כל התיכונסטים שמסתובבים שם באתר
חלקם מהבצפר שלי ...
לא שאני מתבייש , פשוט זה חדירה לפרטיות .

התמונות היו רק של הבטן ולא של הפנים .
ומאז אני מצנזר פנים , ועוד הרבה כאן
וזה לא מבושה ,אלה מתוך דאגה שאני לא יופיע באתר אחר
נו שמע זה לא בגלל שאתה מכוער.... אלא בגלל שזה מוצא חן בעיניו של מי שראה את זה... חח אם היה קורה לי דבר כזה... הייתי בא לבן אדם - אומר... כך עוד תמונות.
ואם כבר מדברים אז מה בעיה לקחת תגוף לחתוך איפה שהראש מצונזר (כמו אצלך) ולהגיד שזה שייך לי.

ציטוט:
בואנה פותח הפוסט אתה אשכרה נעל
תודה על המחמאה.
snoop מנותק   הגב עם ציטוט