אשכול: סיאנס
צפיה בהודעה בודדת
ישן 08-05-07, 19:48   #271
שריר בתחת
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יiסי
שאלות שגרמו לי לחזור קצת בשאלה..
איפה ה' היה בשואה?
איפה ה' היה בכול הפיגועים והאסונות שהיו לישראל?
למה תמיד האנשים שהכי מחללים והכי שמים זין לא קורה להם כלום ודווקא הרבה כאלה שכן שומרים מקבלים מחלות ובלאגן?

יש הזבר לשואה
אם אני לא טועה זה ביגלל חטאים של העם כי אם רק תחשבו אין סיכוי שאדם אחד הפך את כול מדינה לרוצחים אין דבר כזה זה הכול מלמלה @

למה תמיד האנשים שהכי מחללים והכי שמים זין לא קורה להם כלום ודווקא הרבה כאלה שכן שומרים מקבלים מחלות ובלאגן? (צדיק ורע לו רשע וטוב לו ?)

קודם כול אדם יכול להיות צדיק גדול ושזה מגיע לו אפילו אם נגיד הוא לא שומר שבת רק שתדעו דרך ארץ קודמת לתורה
אתם לא יכולים לדעת מי באמת צדיק ומי לא !

ודבר שני אכן יש דבר כזה צדיק ורע לו רשע וטוב לו
והסיבות הם:
סתכלו העולם הזה הוא סתם השכר האמיתי על כול המעשים הוא למלה
ויש אנשים שיש להם ממש קצת מיצוות והם באמת ראים אז השם מביא להם בעולם הזה תגמול על כול מה שהם עושים כי שהם יעלו למלה הם יקבלו בראש והשם שילם להם כבר בעולם הזה

לאומתם יש את הצדיקים שהם אולי לא הכי טוב להם תמיד אבל השכר האמיתי והאושר האמיתי הם יקבלו אותו למלה
רק תדעו אומרים שדקה אחת למלה בגן עדן שווה יותר מכול הדברים הכי טובים שקראו לכם בחיים ביחד !

ויש עוד דברים למשל יש אדם חוזר גילגול ביגלל שהוא חטא בחט הגאווה ליפני זה הוא ביקש מלמלה שבגילגול הזה הוא יהיה מכוער חבל על הזמן אבל אותו אדם לא יודע מה הוא ביקש בגילגול הקודם וכשה הוא מגיע לגיל 20 הוא חושב למה השם עשה לי את זה והוא לא מבין שתחלס זות היתה בקשה שלו !(סיפור אמיתי לא זוכר איזה רב סיפר אותו )

וגם היה סיפור של איזה רב פשוט לא זוכר איזה
שהוא היה לו בעיות בחיים והוא באמת היה צדיק והוא שאל למה אני סובל כולכך מה לא בסדר אז ענו לו שזה לא שהוא לא בסדר הוא סובל על כול עם ישראל החוטאים כי כול ישראל ערבים זה לזה

אתם יכולים לישמוע על זה הרצה של הרב זמיר כוהן באתר הידברות שהבתי פה בפוסט
אותיכנסו לגוגל וחפשו שם הידברות יש שם הרצה על זה !

דאך אגב אני לא דעתי אבל מאמין מאוד בשם
ובעזרת השם יבוא יום וניתחזק יותר !