צפיה בהודעה בודדת
ישן 23-02-07, 13:15   #20
Yoggie
מנהל ראשי

אין לי יותר מדי מה לרשום בנוסף למה שאביב כתב,
רק לגבי הנוער למי ששאל פה בפורום לא מזמן - השנה תהיה רק קטגוריה אחת של "עד 21" הסיבה לכך לדברי אלי אנה היא שאם רוצים לעשות אירוע שגם ישודר בטלויזיה צריכים להפגין רמה גבוהה, לא כל אחד שמתאמן שנה וחצי יוכל לעלות לבמה אלא רק בעלי נתונים מתאימים. מי שיש לו את הגנטיקה והפוטנציאל יוכל לצבור קצת נסיון וותק באימונים ולהתחרות שנה שנתיים מאוחר יותר. בנוסף הוא ציין שהוא בנוער כבר לקח את אלוף ישראל גם בבוגרים ככה שהכל תלוי ברמה של המתאמנים.

סך הכל באמת נשמע שאלי אנה עושה הרבה מאמצים לדחוף את האירגון קדימה וכל הכבוד לו על זה.

חוץ מהכנס הרגשתי כמו במופע סטנד אפ... היה פשוט ערב מצחיק בטירוף, לנסוע עם לוליק כפיר ואמיר באותו הרכב. (אמיר תתחבר למסנג'ר כדי להעביר לי את התמונות)
בנוסף בקרוב יעלו פוסטים "שאל את המומחה" בהם מקצוענים ואנשים מהתחום ישיבו לשאלות שתשאלו בדומה למה שהולך כיום בbb קום. לוליק הבטיח לשתף פעולה ולעלות כנראה בשבוע הבא. הבנאדם לא רק ענק הוא גם אישיות מדהימה ויש לו ידע עצום אז שווה לחכות.

אביב עומר נראה שגדל הרבה... יש לי תחושה שהוא יתן בראש בתחרות.
גם עם האדמור יצא לי להחליף חצי מילה נראה בנאדם מקצוען ונחמד מאוד.

יואב,
תודה על המילים הטובות, כמו שאמרתי לך אתמול... אולי אני אחשוב על לעלות לבמה עוד שנה כרגע לדעתי יש לי עוד על מה לעבוד. ואגב, כל הכבוד על החיטוב ירדת המון למרות שכבר אמרתי לך אתמול.

דברתי קצת עם שגיא, עושה רושם של בחור מאוד נחמד ואני מקווה שהוא ישתלב אצלנו בפורום בעתיד יש לו דברים מעניינים להגיד. בתקווה שתלמדו להעביר ביקורות ענייניות ולא לרדת לפסים אישיים.
השנה יכול להיות שגם אלעד בשן חבר שלי מהצבא יעלה לבמה בפעם הראשונה זה צריך להיות מעניין... אני מאחל לו בהצלחה ובהצלחה לכל החבר'ה פה שיעלו צריכה להיות תחרות ממש איכותית השנה!!
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט