צפיה בהודעה בודדת
ישן 26-10-06, 20:51   #11
Danielllo
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kage
ואללה אחי טסט על אופנוע זה מאוד קשה כי הטסטר מכשיל על כל פיפס קטן זה לא כמו באוטו
אני עברתי לפני חודש וקצת טסט רביעי המורה שלי אמר לי אחריי כל טסט שהוא לא מבין איך לא עברתי ובסוף בטסט הרביעי הביאו לי טסטר אחר מזרחי כמוני והוא העביר אותי ב3 טסטים הראשונים בא לי אשכנזי שהכשיל אותי איך שהוא ראה שיש לי זיפים

קיצר יעבור אחי תדע לך שברגע שאתה עובר זהו אחי אתה חופשי ליסוע באופנוע שלך בשיא הכיף
אצלי עוד קניתי את האופנוע לפני שעברתי טסט מה שבכלל הלחיץ אותי לעבור
גם אצלי זה ככה כבד לאשכנזים להעביר מזרחים כמונו וואיי אתה עוד יותר מלחיץ אותי הידיעה שאני יעבור טסט רביעי

הוא סתם סתם הוא הכשיל הכל הלך פיקס שמיניות אמר לי עברתי ישר נהייתי אופטימי יצאנו לכביש עשינו מכיכר לכיכר לא הייתה בעיה אחת נסעתי במהירות הנכונה אותתי לאן שצריך הסתכלתי לאן שצריך הייתי יציב הייתי הכל טוב תהרוג אותי למה הוא הכשיל אותי להוריד ת'ביטחון או משהו אני ממש לא יודע אבל כמה חברים אמרו לי שהוא בחיים לא מעביר ראשון נערי תיכון וזה נדיר שמישהו יעבור ראשון... חבר שלי שעשיתי איתו היום טסט אמר לי בדרך לשם מהתחלה "אתה בא עכשיו סתם להעביר אותה נכשלת 100% לא משנה איך תהיה בטסט השני תתחיל לחשוב על לעבור..."

וואללה הייתי אופטימי אבל כנראה הוא צדק תשמע אני כל כך בבאסה שזה מוריד לי ת'חשק לעשות ת'רישיון הזה כבר..