צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-11-09, 22:52   #28
ThE HummeR
חבר פעיל

הסמל האישי שלThE HummeR

ציטוט:
פורסם במקור על ידי trenbolone צפה בהודעה
אתה צריך לנסות להבין את מה שאתה קורא במקום להצמד לשתי מילים ולצאת נגדן בכוח,המראה הכל כך מאסיבי של דוריאן נגרם כתוצאה מהגב האדיר שלו שמעיף את הגב של לברון לכל הרוחות ומעניק לו מראה הרבה יותר מאסיבי רחב עמוק עבה וכו',כבר ציינתי את כל זה בהודעה הראשונה.
במקרה של דוריאן גם ה"כרס gh" תורמת למראה המאסיבי שלו מעניקה לו עוד עומק והולכת טוב עם הגב.
הידיים של דוריאן פשוט זוועה ביחס לאלו של קווין,הידיים של קווין הרבה יותר אסתטיות יותר מאסיביות ויותר סימטריות והוא גם מחזיק בטרייספס הכי מפלצתי אי פעם (וגם בידיים הכי טובות אי פעם,אבל זה כבר עיניין של טעם)
דוריאן מחזיק בתאומים מפלצתיים אבל הקוואדס שלו בינוני לחלוטין,לברון לוקח בשקט.
לחזה של דוריאן יש מראה יותר דחוס ועבה משל לברון לכן הוא נראה יותר טוב מקדימה,אבל לברון פשוט מעיף אותו לאלף עזאזל בסייד צ'סט.
ללברון יש מותן יותר צרה,אין "כרס gh" מה שגורם לו להיות יותר נעים לעין.

בסופו של דבר אני מסכים שדוריאן כן היה צריך לקחת בגלל המראה המפלצתי שהוא הציג למרות שלברון נראה הרבה יותר טוב ממנו.
כן אני יודע שלקווין יש את האחורית הטובה בזמנים.
וכן יש לו ידיים יותר אסתטיות ויותר גדולות אפילו משל דוריאן (שזה החלק החלש יחסית של דוריאן לדעתי)
אבל בנוגע לרגליים אני לא מסכים... לדוריאן יש רגליים ענקיות שלא נופלות מהגודל של קווין.
ושלא תבין לא נכון.. אני אישית מעדיף את קווין על דוריאן אבל דוריאן פשוט יותר גדול.
וזה עובדה.
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט