צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-01-13, 14:36   #26
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי achiliz צפה בהודעה
אחי וואללה אתה אחד החבר'ה שאני מעריך פה אבל אתה טועה ואת זה אני אומר לך בוודאות!!!

קודם כול בין הדברים האחרונים שמחפשים זה כושר ברוב היחידות המיוחדות (כמובן כושר מעל הממוצע זה מאסט,בחור רציני יגיע עם כושר כזה לגיבוש תאמין לי).

דבר שני אין היום וויתור פז"ם בצה"ל=לא קיים!
דבר אחרון לא יקחו אף חייל שהיה בקרבי ויצא מסיבה שהיא לא רפואית (או חריגה באופן מוחלט!)לשום יחידה מיוחדת בטח לא חייל ששירת שנה הלך להיות עובד רס"ר(לא מדבר על פותח הפוסט)ראה כמה שזה חרא ו"פתעום" ניהיה מורעל לא קיים דבר כזה.

...
לגבי כושר לגיבושים צריך להיתאמן חודשים לפני על מנת להגיע עם כושר טוב לגיבוש ועל פי תוכנית מסודרת ולא לרוץ כמו אהבל זה לא יתן לך כלום

שמע, אני מאמין שאתה צודק, לא נראה לי שהוא יוכל לחזור, אולי לקרבי בלחץ, לא למיוחדות.
מה שכן,
בתור מישהו שתקופה מאוד ארוכה החליט את מי להעביר בגיבושים ליחידות מיוחדות כאלו ואחרות אני אומר לך שלכושר יש תפקיד מפתח, כמו לאישיות, צוותיות ועוד כל מיני פרמטרים שלא ניכנס אליהם.

שוב, קשה לי להאמין שהוא יצליח, מה שכן, וויתור פז"ם עדיין קיים במקרים חריגים, [אחי הקטן לפני חצי שנה עבר מג'וב לקרבי וחתם וויתור פז"מ ככה שאני מכיר מקרוב. ]

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט